Manažér COUNTRY-LIFE Slovensko

COUNTRY LIFE s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sme slovenská pobočka spoločnosti Country Life, ktorá bola založená už v roku 1991. Country Life je rodinná firma a je priekopníkom v oblasti biopotravín a ekologického poľnohospodárstva. Ako prvá uviedla biopotraviny na československý trh. V súčasnosti prevádzkuje veľkoobchod, predajne, reštaurácie, e-shop, biopekáreň, bezlepkovú pekáreň a ekofarmu, vydáva vlastný časopis Dobroty.

Manažér veľkoobchodného skladu s racio výživou a BIO potravinami je plne zodpovedný za chod a výsledky spoločnosti, riadenie menšieho kolektívu zamestnancov (10–15 osôb), rokovania s príslušnými úradmi, komunikáciu s významnými dodávateľmi a odberateľmi. Veľkoobchodný sklad sa nachádza vo Zvoleni.

Požiadavky na uchádzača:

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou ekonomické, logistické
  • vzdelanie je výhodou
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Niekoľkoročná prax v podobnej pozícii
  • Obchodné schopnosti
  • Počítačová zručnosť na úrovni pokročilý
  • Bezúhonnosť
  • Vodičský preukaz sk.B

Ponúkame:

  • Zmysluplnú prácu v rastúcej spoločnosti so zahraničnou účasťou
  • Služobný automobil
  • Služobný mobilný telefón
  • Služobný počítač
  • Platové ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej pozícii a dosiahnutým výsledkom
  • Iné zamestnanecké benefity

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosť s vedením tímu a prevádzky
  • Zrelá osobnosť, schopná viesť a motivovať svoj tím
  • Schopnosť operatívne riešiť vzniknuté situácie
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Komunikatívnosť a organizačné schopnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3569572  Dátum zverejnenia: 3.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/měsíc