Можливість для людей з України

Expedient / Skladník, práca vhodná aj pre ženy

COUNTRIA KPD s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihned
1 050 - 1 350 EUR/mesiac+ príspevok na stravovanie 68 EUR v čistom, + bonus 20 EUR v čistom za nadčasy nad zákonný nárok, + príplatok za nočnú zmenu + príplatok za nadčasy a odpracované soboty a sviatky, + (20 - 40 EUR) v čistom príplatok na dochádzanie do práce. Po zapracovaní letné a vianočné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka a vykládka tovaru z nákladných aut podľa určeného časového harmonogramu
Naskladňovanie a vyskladňovanie (Expedícia) tovaru na pozície v sklade skenovaním podľa expedičných plánov
Práca so skenerom a s počítačom
Práca na 3 zmeny, ( pondelok až piatok)
Prax v sklade nutná

Zaškolenie v sklade , Zdarma oprávnenie na VZV, Teplé a studené nápoje zdarma, 3 dni dovolenky naviac nad rámec zákona ( Sick days). Firemná vianočná akcia.
Bezplatné právne poradenstvo. Nie sme pracovná agentúra. Zľavy na nákup PC, mobilu, tabletu a notbooku.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria , zašlite nám životopis prostredníctvom www.profesia.sk
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PC - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v sklade a na VZV nutná

Počet rokov praxe

2

Vek nad 18 rokov
logické myslenie
zručnosť
dobré zrakové vnímanie
samostatnosť
zodpovednosť
spoľahlivosť

Spoločnosť COUNTRIA KPD pôsobí v oblasti výroby a montáže plastových dielov a logistiky a zameriava sa na poskytovanie skladovacích služieb vo svojich skladoch a montáže dielov pre výrobné závody v automobilovom priemysle.

Kontakt

ID: 4072872  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac