Špecialista zákazníckej podpory pre e-shop cosibella.sk

Cosibella Sp. z.o.o

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
6 - 7 EUR/hod.- každoročné odmeny za výročnicu od nástupu práce, za celoročné zisky firmy, bonus pri narodení dieťaťa, pri uzavretí manželstva, dakčeky k narodeninám a mnohé ďalšie :-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj!
Hovorí sa, že na počiatku všetkého veľkého sú vždy sny. Dodali by sme ešte odvahu pri ich realizácii.
A tiež vytrvalosť, ponaučenie z neúspechov a tvrdú prácu, ktorú za peknými slovami úspešného príbehu často nepoznáme. Práve vďaka tomu sme sa za deväť rokov pretransformovali z jednoosobovej firmy v byte na štvrtom poschodí na biznis, ktorý v súčasnosti zamestnáva viac ako 130 ľudí. Pôsobíme na viacerých zahraničných trhoch. Posielame viac ako 40 000 objednávok mesačne. Spustili sme predaj našej privátnej kozmetickej značky SkinTra. Máme vlastné kozmetické centrum Cosibella Corner vo Varšave…a ešte stovky ďalších nápadov na realizáciu. A Ty nám s nimi môžeš pomôcť! Pozývame Ťa do nášho Cosibella sveta.

Náplň práce:

Obsłuha klienta na slovenskej zákazníckej linke

Pozícia je pre Teba ideálna, ak:
- je slovenčina Tvoj materinský jazyk a skvele ovládaš pravopis
- po poľsky hovoríš na komunikatívnej úrovni, český jazyk je taktiež vítaný
- si komunikatívna/y a empatická/ý ku zákazníkom
- máš zmysel pre zodpovedný prístup k práci
- máš snahu rozvíjať sa a pracovať na sebe

Čo ponúkame:

- rovnováha medzi pracovným a súkromným životom pre nás nie je len fráza. Dbáme na to, aby sme pracovali čo najviac efektívne. Vďaka mesačnému rozpočtu na integračné stretnutia spoznávame Teba, Tvoje priania aj to, čo by si na práci zmenil/a.
- chceme prinášať výhody Tebe aj Tvojim blízkych. Preto poskytujeme zamestnanecké zľavy na objednávky v e-shope Cosibella a taktiež na ošetrenia v Cosibella Corner.
- vieme, že cudzie jazyky sú dôležité! Môžeš sa zúčastňovať na jazykových školeniach - angličtinu a španielčinu Ťa naučíme počas práce, aby si ich mohla/ol využívať na dovolenkových cestách či pri rozvíjaní Cosibella e-shopov a centier.
- podpora je dôležitá. Nielen rodiny, priateľov či kolegov. Ale aj špecialistov. Preto Ti pravidelne poskytujeme zaujímavé prednášky a rozhovory so psychológom.
- telo je náš chrám! Myslime naň! V rámci zamestnania máš raz mesačne nárok na bezplatnú masáž a kozmetické konzultácie.
- máme radi, keď sa učíte. Každý získa bezplatný prístup ku školiacim platformám a má svoj vlastný mesačný rozpočet, ktorý môže použiť na vzdelávanie.
- staráme sa o vás holisticky. Garantujeme príplatok za okuliare, lekársku starostlivosť a kartu MultiSport.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícka podpora, komunikácia s klientom

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma zaoberajúca sa predajom kozmetiky z celého sveta. Zameriavame sa na predaj kórejskej, poľskej, francúzskej kozmetiky, či kozmetiky z USA a Veľkej Británie. Naša firma má aktuálne viac ako 130 členov, vybavuje viac ako 40 000 objednávok mesačne a pôsobí na viacerých svetových trhoch - aktuálne v Poľsku, na Ukrajine, v Maďarsku, Nemecku, Česku a na Slovensku, no neustále tvoríme a pracujeme na nových projektoch. Orientujeme sa na koncového zákazníka a prostredníkom e-shopov ponúkame kompletný sortiment a produkty starostlivosti o pleť a telo, dekoratívnu kozmetiku celosvetovo najznámejších značiek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4540697  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.