Specialista pro rozvoj e-shopu s polštinou

COSIBELLA SP. Z O.O.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
660 - 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý den!
Jsme rychle rostoucí online obchod nabízející jedinečnou kosmetiku pro líčení a péči. Hledáme specialistu pro rozvoj internetového obchodu na slovenském trhu.

Práce v našem obchodě je založena hlavně na vášni a odhodlání, proto si nejprve položte několik otázek:
- Zajímá mně svět kosmetiky?
- Líbí se mi neustálé výzvy a změny?
- Mluvím plynule slovensky?
Pokud na otázky odpovíte ano, rádi Vás poznáme :) Další podrobnosti níže.

S čím se můžete v práci setkat:

- překlad textů z polštiny do slovenštiny: elementy webových stránek, popisy produktů, tiskové zprávy atd.
- vedení a vývoj projektu na Slovensku: kontakt s klienty, odpovědi na e-maily, telefonní hovory.
- vedení propagačních aktivit na Slovensku.

Budete skvělým kandidátem, pokud:

- máte vlastní živnost / chcete založit živnost,
- máte rádi výzvy a rychle se učíte,
- dokonale ovládáte slovenský jazyk,
- máte dobré organizační schopnosti,
- provoz základních kancelářských programů pro Vás není problém,
- znalost trhu, média / sociální média na Slovensku výhodou, nikoliv podmínkou.

Co nabízíme:

- práci v přátelské, uvolněné atmosféře,
- nezávislost při plnění každodenních úkolů,
- dlouhodobá spolupráce na základě dohody (OSVČ).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4021481  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 660 EUR/měsíc