Facility špecialista

CORWIN a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 400 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozširujúceho sa Facility & Property tímu hľadáme posilu na pozíciu Facility špecialista. Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

• riešenie technických závad na objekte,
• zabezpečenie pravidelných zákonných revízii,
• sledovanie a obsluha systému merania a regulácie (MaR, BMS),
• riešenie poistných udalostí a reklamácií na objekte,
• komunikácia s nájomcami a riešenie ich požiadaviek,
• administrácia helpdesku,
• komunikácia s dodávateľmi tovarov a služieb,
• preberanie prác od dodávateľov tovarov a služieb,
• administrácia prístupových oprávnení v objekte,
• administratívne činnosti – objednávky na obstaranie tovarov a služieb, fakturácia, reporting nadriadenému.

• priestor na sebarealizáciu a participácia na nových Facility projektoch,
• neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie,
• kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta s možnosťou parkovania priamo v objekte,
• v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny až 2x ročne,
• prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
• ponúkame ti teambuldingy a iné tímové akcie,
• poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa a pri odporúčení kandidáta.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicky odbor výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť na podobnej pozícii minim. 2 roky,
• vzdelanie technického smeru - výhodou,
• znalosť legislatívy ohľadom odborných prehliadok a odborných skúšok vyhradených technických zariadení -výhodou,
• technicky zručný,
• profesionálne vystupovanie a slušnosť,
• samostatnosť a zodpovedný prístup k práci,
• schopnosť stanoviť si priority,
• dôveryhodnosť a spoľahlivosť,
• schopnosť riešiť úlohy ad hoc a rýchlo nájsť riešenie vzniknutého problému,
• tímový hráč

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a.s.
Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Demková
E-mail: poslať životopis
ID: 3823118  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 400 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)