In-house Recruiter

CORWIN a.s.

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac Základná mzda od 1 400 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš HR tím a hľadáme si k nám posilu - skúseného Recruitera. Ak nám vieš pomôcť vyhľadávať najlepších kandidátov a robiť pohovory ťa baví, tvojou náplňou práce bude:

• identifikovať a vykonávať všetky kroky v procese náboru a výberu zamestnancov - od špecialistov až po manažérov,
• spolupodieľať sa na tvorbe stratégie náboru a výberu zamestnancov,
• aktívne vyhľadávať vhodných kandidátov,
• tvorba inzercie na všetky pozície, selekcia životopisov, komunikácia s kandidátmi,
• vedenie pohovorov,
• príprava profilov kandidátov,
• spolupráca s manažérmi pri obsadzovaní zverených pozícii,
• spravovanie databázy kandidátov,
• sledovanie nových trendov a ich aktívne využívanie,
• reporting a administratívne práce súvisiace s Recruitmentom.

• priestor na sebarealizáciu,
• neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie,
• kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta s možnosťou parkovania priamo v objekte,
• v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny až 2x ročne,
• prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
• ponúkame ti teambuldingy a iné tímové akcie,
• poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa a pri odporúčení kandidáta.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• skúsenosť v Recruitmente minimálne 3 roky,
• aktívna práca s LinkedIn-om,
• zodpovednosť za zverené úlohy,
• profesionálne vystupovanie,
• výborné komunikačné schopnosti,
• vysoká miera flexibility,
• proaktivita,
• schopnosť riešiť úlohy ad hoc a rýchlo nájsť riešenie vzniknutého problému.

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a.s.
Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Demková
E-mail: poslať životopis
ID: 3823072  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac