Social Media Specialist

CORWIN a.s.

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.400 EUR brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme posilu na pozíciu Social Media Specialist. Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

• správa a aktualizácia všetkých zverených firemných účtov na online platformách - Facebook, Instagram, Linkedin a YouTube,
• tvorba a správa celoročného obsahového plánu v spolupráci s vedúcim marketingového oddelenia, projektovým tímom a obchodným oddelením,
• príprava príspevkov (grafika, copywriting) v spolupráci s digitálnymi agentúrami a externými dodávateľmi,
• príprava materiálu, ktorý bude publikovaný na firemnom blogu (práca s CMS),
• príprava internej aj externej emailovej komunikácie,
• správa obsahu na portáloch tretích strán,
• reporting na pravidelnej báze,
• aktívna tvorba vizuálneho materiálu (fotografia)

• priestor na sebarealizáciu,
• práca s najmodernejšími marketigovými nástrojmi a spolupráca so zaujímavými dodávateľmi,
• neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie s pružným pracovným časom,
• kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta s možnosťou parkovania priamo v objekte,
• v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny až 2x ročne,
• prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
• ponúkame ti teambuildingy a iné tímové akcie,
• poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa, či pri odporučení úspešného kandidáta (refferal bonus).

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s. a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

• minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícií
• schopnosť učiť sa rýchlo a pracovať nezávisle
• zodpovednosť za zverené úlohy
• vedieť prioritizovať úlohy a efektívne narábať s pracovným časom
• príjemné vystupovanie
• výborné komunikačné schopnosti
• vysoká miera flexibility
• schopnosť riešiť úlohy ad hoc a rýchlo nájsť riešenie vzniknutého problému

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a.s.
Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3794872  Dátum zverejnenia: 24.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.400 EUR brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)