Koordinátor pre klientske zmeny

CORWIN a.s.

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora klientskeho centra, komunikácia s klientmi, dodávateľmi, stavbou,
- Riadenie klientskych zmien, príprava podkladov pre klientske zmeny a ich administrácia,
- Konzultácia projektovej dokumentácie a jej technických častí s klientmi a návrh klientskych zmien po zhodnotení technických možností projektu,
- Oboznámenie klientov s technickými riešeniami projektu a realizáciou priamo na stavbe/v byte,
- Kontrola klientskych zmien z hľadiska nákladov a fakturácie,
- Projektové a ostatné práce v časti architektúra a konštrukcie pozemných stavieb,
- Koordinácia vlastnej práce v tíme ostatných kolegov a profesií spolupracujúcich na zákazke,
- Poskytovanie súčinnosti projektovým tímom pri tvorbe projektu,
- Kompletizovanie súhrnných častí projektov,
- Kreslenie klientskych zmien, návrh interiérov a stavebných úprav projektu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.200 EUR brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

- sebarealizácia,
- neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie,
- kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta s možnosťou parkovania priamo v objekte,
- v závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny až 2x ročne,
- prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
- ponúkame Ti teambuldingy a iné tímové akcie,
- poskytujeme príspevok pri svadbe a pri narodení dieťaťa.

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s. a vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ambicióznych a motivovaných ľudí, s chuťou sa vzdelávať a naberať pracovné skúsenosti. Prax v oblasti výhodou.

Vyžadujeme:
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- dôslednosť,
- vzťah k práci s číslami a tabuľkami,
- zručnosti vo výpočtovej technike,
- proklientsku orientáciu,
- asertivitu v komunikačnom prejave.

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a.s.
Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Demková
E-mail: poslať životopis
ID: 3760246   Dátum zverejnenia: 12.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.200 EUR brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)