Innovation Analyst junior

CORWIN a.s.

Miesto práce
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 1100 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca a podpora pri zavádzaní a implementácii prvkov automatizácie do predaja a zazmluvňovania bytov od prvotného kontaktu so zákazníkom až po následný after-sales, ako napríklad automatické vypĺňanie dát z CRM do zmlúv;
• Nastavovanie reportingu a spájanie dát z rôznych zdrojov (stavba, marketing, sales, atď.) tak, aby sme napríklad vedeli zodpovedať otázku koľko peňazí sme minuli na postavenie a marketing 2-izbového bytu na 3. poschodí;
• Spolupráca pri zavádzaní Document Management Systému spolu so schvaľovacími tokmi (Approval Flow), tak aby sa ani jeden dokument vo firme nestratil a bolo na prvý pohľad hneď jasné, v akom štádiu sa dokument nachádza;
• Hľadanie zlepšení, riešení a PropTech inovácií, ktoré by sa dali v spoločnosti zaviesť – Building Information Modeling, prilby s RFDI na monitorovanie stavby, atď.;
• Spolupráca pri ďalších in-house consultingových činnostiach, ktoré pomáhajú zefektívniť a zlepšiť chod spoločnosti.

• Výzvami a benefitmi by mala byť príležitosť vyskúšať si, aké je to meniť odvetvie s najpomalším rastom produktivity práce a najmenšou tech adoption,
• Ak si predtým so žiadnym Business Intelligence nástrojom nerobil, tak sa naučíš robiť v PowerBI,
•Získaš schopnosti a znalosti, ktoré sa dajú aplikovať v ktoromkoľvek odvetví,
• Samozrejmosťou sú aj kurzy na osobný rozvoj, ak dávajú zmysel, prípadne účasť na niektorej z PropTech konferencií,
• Neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie s pružným pracovným časom,
• Kancelárie v moderných priestoroch Blumental Offices v centre mesta s možnosťou parkovania priamo v objekte,
• V závislosti od tvojho výkonu Ti vyplatíme odmeny až 2x ročne,
• Prispejeme Ti na Multisport kartu, organizujeme turistické výlety,
• Ponúkame teambuildingy a iné tímové akcie (vianočný večierok, Mikuláš,...),
• Poskytujeme extra príspevok pri svadbe, pri narodení dieťaťa, pri odporúčení kandidáta

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti CORWIN a.s.
Životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. V prípade, že spĺňaš požiadavky na pracovnú pozíciu, najneskôr do 30 dní Ťa budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / IT vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Visual Basic - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ideálny kandidát by mal mať ideálne internship skúsenosť, najlepšie z Big 4 consultingu,
• Určite by si mal dobre ovládať Excel a PowerPoint, predošlá práca s PowerBI by bola výhodou,
• Dôležité je aj analytické myslenie a schopnosť pracovať s dátami,
• Plus ak ťa zaujímajú inovácie, hlavne v PropTech oblasti, tak je to určite veľké plus.

CORWIN a.s. je tím expertov, špecialistov a vizionárov, ktorí majú spoločný cieľ – pozitívne a zodpovedne rozvíjať mesto s citom pre priestor a každodenný život ľudí. Ako miesto-tvorný developer chápeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a urbanizmu, a preto sa snažíme budovať nadčasové, udržateľné a technologicky vyspelé projekty. Viac informácii nájdete na www.corwin.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a.s.
Námestie Mateja Korvína 1
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Demková
E-mail: poslať životopis
ID: 3727985  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1100 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)