IT Administrátor / IT Špecialista

CORWIN, a.s

Miesto práce
Mýtna 48, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1500 EUR (suma sa môže zvyšovať v závislosti od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného IT špecialistu, ktorý zastreší kompletnú starostlivosť o IT procesy v rámci spoločnosti.
Kandidát by mal byť schopný zastrešiť nasledovné procesy:
• Podieľať sa na definovaní IT stratégie, politiky a procedúr spoločnosti;
• Zodpovedať za vývoj, implementovanie, ladenie a technickú podporu IT riešení;
• Zabezpečiť riešenie a odstraňovanie vzniknutých problémov;
• Sledovať vývoj technológií a aplikovať zmeny za účelom zvyšovania efektivity a optimalizovania IT systémov;
• Zabezpečovať inštaláciu a servis hardvéru;
• Zabezpečovať inštalovanie systémového a programového vybavenia;
• Viesť operatívno-technickú dokumentáciu;
• Hodnotiť dodávateľov a realizovať tendre v oblasti hardvér a softvér;
• Spravovať emailový server (Vytvárať/rušiť kontá, spravovať hromadné emailové adresáre, ...);
• Spravovať active directory;
• Zabezpečovať IT development (riadenie vývoja prostredníctvom interných a externých zdrojov), implementovať navrhované a odsúhlasené systémy;
• Navrhovať a kontrolovať IT infraštruktúru a bezpečnosť.

- možnosť kariérneho rastu
- vzdelávanie zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie
- stravné lístky v hodnote 4 EUR
- príspevok na kartu MULTISPORT
- pravidelne vyplácané odmeny
- teambuildingy a mimopracovné aktivity
- krásne moderné office priestory
- dobré dopravné spojenie

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti CORWIN a.s.

Na základe Vášho životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 30 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý
VMware ESX - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Schopnosť dobre si organizovať čas
• Analytické myslenie
• Schopnosť riešiť problémy
• Komunikatívnosť
• Prezentačné schopnosti
• Zodpovedný prístup k práci
• Vzťah k inováciám

Spoločnosť CORWIN a.s. je progresívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť podnikajúca v oblasti realitného developmentu. Môže sa pochváliť rezidenčnými aj administratívnymi projektami po celej Bratislave. Viac na www.corwin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a. s.
Mýtna 48
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Urminská
Tel.: +421918888989
E-mail: poslať životopis
ID: 3359445   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1500 EUR (suma sa môže zvyšovať v závislosti od seniority kandidáta)