Stavebný prípravár, stavebný technik

CORWIN, a.s

Miesto práce
Mýtna 48, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1000 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie a tendrovanie dodávateľov a realizačných firiem,
- komunikácia so subdodávateľmi, vyjednávanie, analýza cenových ponúk, vyhotovovanie objednávok, akceptačných listov,
- pripomienkovanie projektovej dokumentácie,
- vypracovávanie výkazov výmer a rozpočtov k projektovej dokumentácii,
- kontrola správnosti fakturácie od dodávateľov v súlade s uzatvorenými zmluvami a schváleným rozpočtom,
- kreslenie jednoduchých dokumentácií,
- kontrolovanie a dopĺňanie technickej dokumentácie, vypracovávanie a úprava harmonogramu v rámci prípravy a realizácie projektov,
- príprava stavby na realizáciu

- práca v stabilnom, dynamicky sa rozvíjajúcom kolektíve
- plný pracovný úväzok na pracovnú zmluvu
- možnosť kariérneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti CORWIN a.s.

Na základe Vášho životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 30 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle platnej legislatívy budú Vaše osobné údaje po ukončení výberového konania zlikovidované.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax s rozpočtovaním min. 3 roky
- schopnosť samostatne sa rozhodovať
- výborné vyjednávacie a prezentačné zručnosti
- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- organizačné schopnosti

Spoločnosť CORWIN a.s. je progresívna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť podnikajúca v oblasti realitného developmentu. Môže sa pochváliť rezidenčnými aj administratívnymi projektami po celej Bratislave. Viac na www.corwin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CORWIN a. s.
Mýtna 48
811 07 Bratislava
ID: 2106775   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1000 EUR / brutto (v závislosti od seniority a vzdelania kandidáta)