Pracovník marketingového oddelenia

Corwell Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 € - 800 €, podľa skúseností kandidáta resp. dohodou. Po skončení skúšobnej doby navýšenie platu o 50€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v internom systéme (v maďarskom jazyku)
• Príprava infomailov (Newsletter)
• Pomoc pri príprave akciových letákov
• Príprava produktových katalógov
• Preklady v internom systéme (produkty, popisy)
• Príprava a nastavenie cenových a darčekových akcií v internom systéme
• Návrhy marketingových aktivít
• Administratívne činnosti spojené s fungovaním marketingu
• Príprava marketingových analýz
• Spolupráca na správe webových stránok (corwell.sk a klientské webové stránky)
• Spolupráca na organizovaní podujatí, školení
• Komunikácia s marketingovým a IT oddelením v materskej spoločnosti v Maďarsku
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami (nákupné oddelenie, zákaznícky servis, obchodné oddelenie, ekonomické oddelenie)

Kancelária v centre mesta Senec v blízkosti pešej zóny s dobrou dostupnosťou. Výhodné zamestnanecké zľavy na celý predávaný sortiment kancelárskych a školských potrieb. Každoročná valorizácia platu k výročiu nástupu a možnosť získať odmeny nad rámec dohodnutých platových podmienok. Stravné lístky v hodnote 4,80 EUR.

Svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte výhradne mailom! Termín konania pohovorov bude dohodnutý s konkrétnym uchádzačom individuálne. Budeme pozývať uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim kritériam. Ďakujeme za pochopenie!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
HTML - základy
XML - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť
• Zodpovednosť
• Dôkladnosť
• Flexibilita
• Lojálnosť
• Chuť naučiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať systematicky a s dôrazom na detaily
• Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii sú výhodou, ale nie podmienkou!

CORWELL Slovensko s.r.o., bolo založené v roku 2006, ako obchodné zastúpenie zahraničnej spoločnosti CORWELL Kft. Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a veľkoobchodnou činnosťou v oblasti kancelárskych a školských potrieb, pričom sa opiera o viac ako 25 ročné bohaté skúseností materskej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov na svojom domácom trhu. CORWELL získalo prestížne medzinárodné ocenenie "Európsky distribútor/veľkoobchod roka 2012". Progresívne rastúce slovenské zastúpenie sa počas svojej viac ako 12 ročnej histórie etablovalo a dostalo do povedomia odbornej verejnosti. Cieľovú skupinu klientov tvoria výhradne obchodníci (MO, VO) s kancelárskymi a školskými potrebami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Turecká 2/C
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Vanya
E-mail: poslať životopis
ID: 3620386   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 € - 800 €, podľa skúseností kandidáta resp. dohodou. Po skončení skúšobnej doby navýšenie platu o 50€.