Technik pre oddelenie architektúry

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500€/brutto, dohodou v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grupo Cortizo, líder v hliníkových a PVC systémoch pre architektúru a stavebníctvo hľadá technického inžiniera alebo architekta na pozíciu technik.
Jeho náplňou práce bude poradenstvo pre architektov a ich oboznamovanie s hliníkovými systémami pre architektúru a technická podpora pri riešení stavebných projektov, ktoré vyžadujú dizajn, návrhy a posúdenia spomenutých systémov spĺňajúc požiadavky každého z projektov. Dohľad nad rozpracovanými projektami.
Ponúkame okamžitú inkorporáciu do veľkej, neustále rozrastajúcej sa spoločnosti smerom do východnej Európy.

Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti.
Zaujímavé projekty a spolupráca s tímom profesionálov.
Motivujúce platové ohodnotenie.
Možnosť vlastnej realizácie a rozvoja.
Kompletné zaškolenie do problematiky.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku na nižšie uvedené kontaktné údaje, alebo na e-mailovú adresu: [email protected]

Tešíme sa na Váš životopis!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu, so zameraním na stavebný priemysel, so skúsenosťami na technickom oddelení hliníkových systémov alebo v spoločnosti zaoberajúcou sa inštaláciou systémov pre architektúru.
Skúsenosť s riadením skupiny ľudí, organizačné schopnosti a zvyknutý samostatne rozhodovať.
Aktívna znalosť anglického alebo španielskeho jazyka.
Ochota cestovať.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

ID: 743863   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500€/brutto, dohodou v závislosti od skúseností kandidáta