Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Obsluha čističky odpadových vôd - plat od 1187 EUR, doprava zdarma zo smerov Handlová, Žiar nad Hronom, Levice. Možnosť poskytnúť ubytovanie.

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Železničný rad, Nová Baňa-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
1 267 - 1 467 EUR/mesiac1267 - 1467 EUR/ brutto mesiac = (základná mesačná mzda 850 - 1050€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + do 250€ mesačné prémie + riziko cca 117€ + cca 80€ zmenový príplatok nočný. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 1000 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po nadobudnutí odborných a praktických skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme šikovného človeka na čističku odpadových vôd, ktorého náplňou práce bude:
• obsluha neutralizačnej stanice a čističky odpadových vôd, dohliadanie na ich plynulý chod a správne dodržiavanie nastavených receptúr,
• dopĺňanie potrebných chemických látok na chod technologickej linky,
• pravidelná kontrola funkčnosti čerpadiel, miešadiel a iných technických zariadení,
• čistenie sedimentačných vaní, zásobníkov činidiel a filtrov na čerpadlách,
• údržba záchytných vaní, vyčerpávanie kalu,
• vykonávanie preventívnej údržby podľa pokynov nadriadeného,
• pravidelná evidencia a monitorovanie chodu neutralizačnej stanice (údaje o vyčistenej, výstupnej vode, meranie ukazovateľov pH, vodivosť, teplota v pravidelných intervaloch).

• Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu a príjemné pracovné prostredie.
• Do 250 € mesačná prémia (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky).
• 5,48€ príspevok na stravu/odpracovaný deň.
• Cca do 80€ zmenový príplatok nočný.
• Cca 117 €/ mesačne rizikový príplatok - hluk.
• Všetky nadčasy preplácané (nadčas týždeň 35% ; nadčas víkend 75%).
• do 1000 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené interné kritériá spoločnosti).
• Zabezpečená DOPRAVA ZADARMO firemným autobusom:
• z Handlovej, Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad
Hronom, Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom,
• z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika,
Orovnice, Tekovskej Breznice.
• Príspevok od zamestnávateľa do 3. piliera DDS 2% z hrubej mzdy zamestnanca.
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po odpracovaní 24 mesiacov.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a mikulášske baličky.
• Možnosť poskytnúť ubytovanie pre zamestnancov zo vzdialenejších regiónov.

Ak Vás zaujala táto ponuka práce, reagujte priamo cez www.profesia.sk – POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS.
alebo zašlite svoj životopis na adresu: [email protected] .
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a priebežne pozývať na osobný pracovný pohovor po 21.8.2023 .
Ak aj neuspejete v tomto výberovom procese, naďalej prosím sledujte kariérny portál www.profesia.sk, kde uverejňujeme aktuálne pracovné ponuky v našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať u nás.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát na túto pracovnú pozíciu by mal mať zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci a ochotu pracovať na 3 pracovné zmeny.

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Koka
Tel.: +421918811177
E-mail: poslať životopis
ID: 4198196  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 267 EUR/mesiac