Zmenový majster - mechanizačné centrum

Cortizo Slovakia, a.s.

CORTIZO Slovakia, Železničný rad, Nová Baňa-Priemyselný obvod
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacVýška základnej mzdy môže byť aj vyššia a bude dojednaná v závisí od pracovných skúsenosti kandidáta. Letný a zimný bonus do á 400€ v závislosti od plnenia interných požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za plynulý chod a plnenie výrobného plánu pracovnej zmeny v mechanizačnom stredisku pri dodržaní všetkých štandardov kvality a predpisov BOZP;
• plánovanie a organizácia pracovných síl a toku prichádzajúceho materiálu do výroby, zabezpečenie toho, aby každá pracovná stanica (rezanie, CNC, dierovanie, plastifikácia atď.) mala dostatok materiálu čakajúceho na spracovanie, aby sa výrobný reťazec nezastavil;
• kontrola výstupov a kvality výrobkov a hľadanie riešení prípadných nezrovnalostí;
• dohľad nad funkčnosťou strojov a technologických zariadení, spolupráca s údržbou;
• aktívne sa podieľať na riešení reklamácií od zákazníka ako aj na auditoch podľa pridelenej role;
• plánovať a dbať na rozvoj a školenie zamestnancov pridelenej zmeny ; pripravovať návrhy na odmeňovanie ako aj riešenie porušenia pracovnej disciplíny;
• udržiavať a kontrolovať aplikáciu BOZP a používanie ochranných pracovných prostriedkov pri práci.

  • Letný a zimný bonus do á 400€ v závislosti od plnenia interných požiadaviek
  • Zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom zo smeru:
1) Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom
2)Levice, Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica a Brehy.
  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a zaškolenie s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu
  • Stravovanie priamo v areáli spoločnosti (stravné lístky v hodnote 4,00 Eur )
  • Firemné podujatia ( Deň otvorených dverí a pod. )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky pracovných skúsenosti s vedením pracovného tímu do 10 ľudí

Počet rokov praxe

2

  • min 2 roky pracovných skúsenosti s vedením pracovného tímu do 10 ľudí v prostredí výrobnej spoločnosti
  • znalosť strojárskych technológií a strojov - nutná ( pílky, CNC stroje, plastifikovačky a pod.)
  • zodpovedný prístup k práci, shchopnosť viesť a motivovať tím, orientácia na výsledok
  • základná znalosť AJ alebo ŠJ - výhodou
  • ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke ( 7,5 hod.)

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456781505
E-mail: poslať životopis
ID: 4106355  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac