HR špecialista (výbery, rozvoj, mzdy) s ubytovaním

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
Dohodou ( december/január)
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacod 1100,-€ ; finálna výška mzdy bude stanovená na základe seniority vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s ľuďmi ? Máte chuť prinášať a realizovať nové nápady v oblasti ľudských zdrojov ? Máte skúsenosti s personalistikou, výberom prípadne aj kalkuláciou miezd ? Ak áno, hľadáme kolegu/ kolegyňu do nášho HR tímu, ktorý/á by zodpovedal/a za :
- Podporu pri príprave ročného náborového plánu a realizáciu náboru nových zamestnancov podľa potrieb spoločnosti - návrh vhodných zdrojov, vedenie pohovorov výber uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti;
- Inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách ( kariérne portály, ISTP a pod.), výber a komunikácia s personálnymi agentúrami a podpora pri vytváraní zamestnávateľskej značky
- Realizáciu vstupných školení ( onboarding) pre novoprijatých zamestnancov a podporu adaptácie nových kolegov ako aj tvorbu ročného plánu školení
- Prípravu podkladov pre mzdy a kalkuláciu miezd pre vybranú skupinu zamestnancov
- za realizáciu projektov zameraných na zlepšovanie HR procesov

-Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Zaškolenie s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu
- Motivujúce platové ohodnotenie
-Jazykové kurzy na pracovisku (anglický a španielský jazyk)
-Stravovanie priamo v areáli spoločnosti (karta/stravný lístok v hodnote 4,-€)
-Ubytovanie v podnikovej ubytovni ( Žarnovica) v prípade potreby
-Iné benefity - podujatia Deň otvorených dverí, Deň zdravia, darčekové poukážky, vianočné darčeky a pod.

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list v anglickom jazyku na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, ekonómia, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 ročné skúsenosti na personálnom oddelení výrobnej spoločnosti
2

Mi. 2 ročné skúsenosti na personálnom oddelení výrobnej spoločnosti - ako personalista, mzdový účtovník, alebo náborár podmienkou
Princípy kalkulácie miezd a práca so SW MAGMA - výhodou.
Pracovné znalosti Zákonníka práce SR
Anglický alebo Španielsky jazyk - na úrovni B2.
MS office - užívateľ so zameraním na Excel

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +42145655402
E-mail: poslať životopis
ID: 4001903  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac