Operátor neutralizačnej stanice

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Železničný rad, Nová Baňa-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR/mesiacMesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 EUR ( v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky).Letný ( do 400,-€) a zimný bonus (do 400,-€) ak sú splnené interné kritéria.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za obsluhu a plynulý chod neutralizačnej stanice a čističky odpadových vôd.
• Pravidelná kontrola funkčnosti čerpadiel, miešadiel a iných technických zariadení.
• Čistenie sedimentačných vaní, zásobníkov činidiel a filtrov na čerpadlách .
• Údržba záchytních vaní, vyčerpávanie kalu, čistenie Parshalovho žľabu, údržba kalolisu, čistenie a výmena plátien .
• Vykonávanie preventívnej a autonómnej údržby podľa pokynov nariadeného
• Pravidelná evidencia a monitorovanie chodu neutralizačnej stanice t.j údaje o vyčistenej, výstupnej vode, meranie ukazovateľov pH, vodivosť, teplota v pravidlených intervaloch .

• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom:
- zo Žiaru nad Hronom, Lehôtky pod Brehmi, Hliníka nad Hronom, Bzenice, Žarnovice, Voznice a Rudna nad Hronom
- z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Orovnice, Tekovskej Breznice a Brehov
• mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
• garancia výplaty načas ako aj vyplatenie všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy 75 % )
• letný a zimný bonus do výšky 400 EUR (ak sú splnené interné kritériá)
• poskytujeme odborné školenia a kurzy súvisiace s pracovnou pozíciou
• odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca
• parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 EUR)
• firemné podujatia a benefity (napr. Deň otvorených dverí , vitamínové balíčky, darčekové poukážky a pod.)

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• precíznosť
• ochota pracovať na 3 pracovné zmeny

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +42145655402
E-mail: poslať životopis
ID: 3999460  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac