Reagujte bez životopisu
Logo Cortizo Slovakia, a.s.

Práca v sklade hliníkových profilov - Nová Baňa. Práca na 2 zmeny. Doprava zadarmo zo smeru Levice, Handlová, Žiar nad Hronom. Aj bez praxe

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Železničný rad, Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
990 - 1 095 EUR/mesiacod 1090 - 1195€ brutto mesiac = (základná mesačná mzda 890 - 995€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + do 200€ mesačné prémie. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 1500 €/ rok. Zvýšenie základnej mzdy je možné po nadobudnutí odborných a praktických skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného a samostatného kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
  • označovanie a balenie hliníkových profilov podľa objednávky od klienta.
  • zodpovednosť za správne vyskladňovanie objednávky na základe
skladového systému a plánu expedície.
  • uskladňovanie, označovanie a evidencia materiálu a doplnkov (hliníkové
profily ) v sklade
  • monitorovanie stavu plnenia objednávok nakládky a vystavovanie
dodacích listov a evidencie naloženého materiálu.

Ponúkame Vám benefity v podobe:
• stabilnej práce v medzinárodnej spoločnosti,
• do 200 EUR mesačné odmeny (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky),
• 75% príplatok za nadčas víkend, 25% nadčas týždeň,
• 4,85 EUR príspevok na stravu/odpracovaný deň,
• do 1500 EUR/ročne dochádzkový bonus
• DOPRAVA ZDARMA firemným autobusom zo smeru:
• Handlová, Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom,
• Levice, Malé Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica,
• 2 % z hrubej mzdy príspevok od zamestnávateľa do 3. piliera DDS,
• odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca,
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275 € po odpracovaní 24 mesiacov,
• sociálny program: darčekové poukážky, vitamínové balíčky, mikulášske a vianočné balíčky,
• možnosť zabezpečiť ubytovanie pre uchádzačov zo vzdialenejších regiónov.
• Práca na 2 zmeny (7,5 hodiny, pondelok - piatok).

Ak Vás zaujala táto ponuka práce, reagujte priamo cez www.profesia.sk – POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS, alebo nám ho pošlite na e-mailovú adresu: [email protected] .
Každý jeden profil si dôkladne prečítame a vybraných kandidátov budeme priebežne pozývať na osobný pracovný pohovor. Ak aj neuspejete v tomto výberovom procese, naďalej prosím sledujte kariérny portál www.profesia.sk, kde uverejňujeme aktuálne pracovné ponuky v našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať u nás.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok praxe v sklade výhodou, nie však nevyhnutnosťou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pracovné skúsenosti so skladovým
hospodárstvom výhodou (naskladňovanie,
príprava objednávok, dodacích listov a pod.)
  • ochota pracovať na zmeny (2 zmenná
prevádzka)
  • zodpovedný prístup k práci
  • ochota učiť sa nové veci
  • dôslednosť
  • tímový hráč

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Koka
Tel.: +421918811177
E-mail: poslať životopis
ID: 3994096  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac