Upratovačka

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Železničný rad 29, Nová Baňa
Termín nástupu
Dohodou (august, september)
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiacVýška mzdy bude v závislosti od rozsahu pracovného pomeru (TPP, brigáda, dohoda)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Čistenie a dezinfikovanie nevýrobných priestorov závodu (sociálne zariadenia, šatne, relaxačné miestnosti, jedálne a pod.).
• Čistenie a leštenie nábytku a ostatného vybavenia od prachu a nečistôt.
• Zametanie prípadne vysávanie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov.
• Umývanie okien, sklených výplní dverí podľa potreby.
• Kontrola a dopĺňanie hygienických potrieb a vysýpanie smetných košov.
• Vedenie záznamov čistenia a sanitácie.

Práca na 2 zmeny ( dlhý a krátky týždeň). Možnosť práce aj na skrátený pracovný úväzok.

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti.
Zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom zo smeru:
- Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica, Rudno nad Hronom,
- Levice, Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica, Brehy.
Stravovanie v závodnej jedálni (stravné lístky v hodnote 4 EUR).
Letný a zimný bonus do 400,-€ pri splnení kritérií pre vyplatenie.
Odmena za odporučenie nového zamestnanca vo výške 150 EUR.
Parkovanie v areáli závodu.
Mikulášske, vianočné a vitamínové balíčky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Zmysel pre poriadok, časovo flexibilný so zodpovedným prístupom k práci a dobrým zdravotným stavom.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456855402
E-mail: poslať životopis
ID: 3943053  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac