Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor nakládky a vykládky kamiónov, doprava zdarma Levíc, Žiaru nad Hronom a Handlovej, možnosť poskytnúť ubytovanie.

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
1 060 - 1 270 EUR/mesiacUvedená mzda zahŕňa = základná mesačná mzda 820 - 1030€ v závislosti od skúseností a seniority kandidáta + 170€ mesačné prémie + 70 € zmenový príplatok za nočnú prácu. Okrem iného ponúkame dochádzkový bonus do 1000€/ rok. Po nadobudnutí odborných a praktických skúseností je možné zvýšenie základnej mzdy..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelenie baliarne hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude nakládka a vykládka kamiónov pomocou mostového žeriavu. Počas svojho pracovného dňa bude zodpovedný za:
• odvážanie zabalených výrobkov z baliacej linky na sklad,
• nakládku a vykládku kamiónov podľa plánu a zadania vedúceho,
• manipuláciu a správne uloženie materiálu na určené miesta,
• organizáciu skladových priestorov.

Ponúkame Vám benefity v podobe:
• stabilnej práce v medzinárodnej spoločnosti,
• do 170 EUR mesačné odmeny (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky),
• cca 70 EUR zmenový príplatok za nočnú prácu,
• 75% príplatok za nadčas víkend, 25% nadčas týždeň,
• 5,85 EUR príspevok na stravu/odpracovaný deň,
• do 1000 EUR dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené interné kritériá spoločnosti),
• DOPRAVA ZDARMA firemným autobusom zo smeru:
• Handlová, Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom,
• Levice, Malé Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica,
• 2 % z hrubej mzdy príspevok do 3. piliera DDS,
• odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca,
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona do výšky 275 € po odpracovaní 24 mesiacov,
sociálny program: darčekové poukážky, vitamínové balíčky, mikulášske a vianočné balíčky,
• možnosť zabezpečiť ubytovanie pre uchádzačov zo vzdialenejších regiónov.
• Práca v 3 zmennej prevádzke (7,5 hodiny, pondelok - piatok).

Ak Vás zaujala táto ponuka práce, reagujte priamo cez www.profesia.sk – POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS
alebo zašlite svoj životopis na adresu: [email protected] .
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a priebežne pozývať na osobný pracovný pohovor.
Ak aj neuspejete v tomto výberovom procese, naďalej prosím sledujte kariérny portál www.profesia.sk, kde uverejňujeme aktuálne pracovné ponuky v našej spoločnosti.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať u nás.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min.1 ročná pracovná skúsenosť ako skladník, resp. žeriavnik v prostedí skladu či výroby

U nás si ceníme pracovitých a tímových hráčov. V našom tíme zabodujete ak máte zodpovedný prístup k práci, ste ochotný učiť sa nové veci, ste spoľahlivý, precízny a ochotný pracovať na 3 zmeny. Predchádzajúce pracovné skúsenosti s nakládkou , či vykládkou tovaru -VÝHODOU Platné oprávnenie na VZV, žeriav alebo preukaz viazača bremien - VÝHODOU.

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Koka
Tel.: +421918811177
E-mail: poslať životopis
ID: 3934293  Dátum zverejnenia: 6.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac