Údržbár

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac(finálna výška mzdy bude stanovená na základe skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov a prevádzkových zariadení.
• Vykonávanie dennej, týždennej, mesačnej a ročnej preventívnej údržby na zverených pracovných zariadeniach.
• Odstraňovanie elektrických a mechanických porúch a vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
• Participácia na inštalácii nových zariadení.

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti.
Zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom zo smeru:
- Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom
- Levice, Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica a Brehy.
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 EUR ( v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky).
Garancia výplaty načas ako aj vyplatenie všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy).
Letný a zimný bonus do 400 EUR (ak sú splnené interné kritéria).
Odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca.
Parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 Eur).
Firemné podujatia (Deň otvorených dverí a pod.).

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na dole uvedené kontakty.
Tešíme sa na Vás a Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oblasti mechaniky, hydrauliky a elektriky,
- odborná spôsobilosť podľa § 21, § 22, § 23 vyhlášky MPSVaR 508/2009 - VÝHODOU,
- čítať z technickej dokumentácie,
- práca s PC,
- znalosť ŠJ alebo AJ výhodou,
- schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy,
- samostatnosť, časová flexibilita, zodpovednosť.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421456855402
E-mail: poslať životopis
ID: 3930654  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac