Účtovník / Účtovníčka

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacmin.1150,-€ ; finálna výška odmeňovania bude dohodnutá s vybraným kandidátom s prihliadnutím na jeho pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov.
• Príprava, kontrola a spracovanie inventarizácie majetku, zásob.
• Kompletná inventarizácia účtovníctva – súvahových a výsledkových účtov.
• Účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetku, tržieb z elektronickej registračnej pokladne, účtovanie o skladovej evidencii zásob materiálu, tovaru a výrobkov.
• Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z motorových vozidiel, daň z nehnuteľnosti).
• Príprava podkladov pre audit a podkladov k spracovaniu účtovnej závierky a výročnej správy.
• Spracovanie cestovných príkazov, štatistických výkazov.
• Zabezpečenie aktuálnosti interných smerníc v zmysle novelizovaných účtovných zákonov.
• Pravidelný reporting pre materskú spoločnosť aj v rámci interných pokynov.

Príjemné pracovné prostredie zahraničnej výrobnej spoločnosti, možnosť ďalšieho odborného vzdelávania i kariérneho postupu. Sociálny program- vitamínové balíčky, rôzne podujatia ( Deň zdravia, Deň otvorených dverí a pod.) Stravovacie lístky v hodnote 4,-€ a parkovanie v areáli závodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické (2 ročná skúsenosť na oddelení účtovníctva )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Finančné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 ročná pracovná skúsenosť v účtovníctve v prostredí firmy .
Znalosť podvojného účtovníctva, zákona o účtovníctve a daňových zákonov PODMIENKOU. Pokročilé skúsenosti s prácou v exceli a účtovným SW.
Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka je PODMIENKOU.
Hľadáme kolegu / kolegyňu , ktorý ma zodpovedný prístup k práci s orientáciou na detail, je schopný dodržiavať termíny, je dobre organizovaný a rád pracuje v tíme.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421915535007
E-mail: poslať životopis
ID: 3894501  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac