Kuchár/kuchárka - zastupovanie počas dlhodobej PN

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Železničný rad, Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac(konečná výška mzdy bude dohodnutá na základe skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je príprava jedál studenej a teplej kuchyne v závodnej jedálni a bufete.
Podieľa sa na príprave jedálneho lístka, preberanie tovaru, starostlivosť o hygienu a dezinfekciu v prevádzke, výdaj obedov.
Práca s registračnu pokladňou, dokladanie tovaru, čistenie a upratovanie pracoviska.
Práca na dve zmeny 5:30 - 14:30; 9:30 - 19:00

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Práca v príjemnom kolektíve a prostredí.
Garancia výplaty načas ako aj vyplatenie všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy).
Odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca.
Parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 EUR ).
Firemné podujatia (Deň otvorených dverí a pod. ).

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického kolektívu zasielajte svoj profesijný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Záujemca o zamestnanie zaslaním požadovaných dokumentov zároveň vyjadruje súhlas spoločnosti Cortizo Slovakia, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely výberového konania podľa zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, vyučenie v odbore kuchár

Vyžadujeme odbornosť a prax v gastronómii a nápaditosť pri tvorbe jedálneho lístka.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421915535007
E-mail: poslať životopis
ID: 3847763  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac