1 000 - 1 200 EUR

Chemik/chemička

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a dohľad nad činnosťou biologickej čističky a neutralizačnej stanice závodu ( denná kontrola prietoku, odber vzoriek, prečerpávanie a vývoz kalu, objednávanie štiepneho kalu, sledovanie limitov a následná korekcia v zmysle predpísanej legislatívy, plánovanie údržby daných zariadení a pod. )
- odpadové hospodárstvo – zodpovednosť za správne označenie, triedenie a vývoz odpadu z pridelených výrobných liniek
- zodpovedať za správne uskladnenie chemických látok podľa legislatívy, evidencia a objednávanie chemických látok a dohľad nad čistotou v sklade chemických látok
- odber vzoriek na pravidelnej báze zo studní a odlučovačov ropných látok
- spoluzodpovedný za správnu kalibráciu predpísaných meracích prístrojov a zariadení
- kontrola dodržiavania technologického postupu na linke anodickej oxidácie (záves/úchyt, dávkovanie chemikálií, kontrola nánosu farby, analýza vodných kúpeľov, sledovanie funkčnosti zariadení, plánovanie údržby)
- príprava analýz a reportov podľa potreby pre výrobného riaditeľa
- komunikácia s extreným laborátoriom a centrálou v Padróne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 1000.- EUR, (výška finálneho nástupného platu bude dojednaná s prihliadnutím na pracovné skúsenosti vybraného kandidáta).

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom:
zo smeru Žiar nad Hronom- Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudno nad Hronom
zo smeru Levice - Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica a Brehy
- bonus do 400 EUR (vyplácaný 2 krát ročne)
- 150 EUR odmena za odporučenie nového zamestnanca
- garancia výplaty načas a takisto vyplatenia všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
- poskytujeme odborné školenia a kurzy
- parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu (stravné lístky v hodnote 4,00 EUR)
- firemné podujatia (Deň otvorených dverí a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

analytická chémia, aplikovaná biológia, enviromentalistika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne 1 až 2 ročná prax v chemickom laboratóriu, prípadne v teréne s analyzovaním chemicko-biologických parametrov v prostredí výrobného závodu, laboratória
- anglický jazyk - podmienkou (aktívne, slovom aj písmom)
- španielsky jazyk výhodou
- ochota učiť sa nové veci, analytické myslenie, zodpovednosť, pracovitosť, tímový hráč, ochota pracovať na 3 zmeny

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421915535007
E-mail: poslať životopis
ID: 3782108   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1000.- EUR, (výška finálneho nástupného platu bude dojednaná s prihliadnutím na pracovné skúsenosti vybraného kandidáta).