Operátor baliacej linky - Balič/ka

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizácia skladových priestorov a vyvážanie zabalených výrobkov na sklad,
• ručné balenie profilov, príp. obsluha baliacich strojov podľa pokynov vedúceho linky, alebo inej zodpovednej osoby,
• práca so žeriavom, nakládka kamiónov,
• príprava materiálu na balenie (tzn. kartónu, dreva, fólie, drevených klietok, atď...),
• kontrola kvality profilov, čistenie profilov, etiketovanie,
• dbať o funkčnosť a čistotu strojov,
• dodržiavať čistotu na pracovisku počas zmeny aj pri jej výmene,
• čistenie a upratovanie pracoviska.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 650 Eur v hrubom + odmeny, príplatky v závislosti od skúsenosti uchádzača

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom
Zabezpečujeme prepravu z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur
75% príplatok za nadčas
Možnosť navýšenia platu už po skúšobnej dobe (v závislosti od pracovného výkonu zamestnanca)
Parkovanie v areáli závodu
Stravovanie priamo v spoločnosti – jedáleň a bufet
Stravné lístky v hodnote 3,60 Eur
Pravidelné odborné školenia a kurzy
Polročné a koncoročné odmeny
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca
Garancia výplaty načas a takisto vyplatenia všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
Mikulášske a Vianočné balíčky
Možnosť kariérneho rastu

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia k práci
- pracovitosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421918671065
E-mail: poslať životopis
ID: 3668046   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650 Eur v hrubom + odmeny, príplatky v závislosti od skúsenosti uchádzača