Operátor anodickej oxidácie - vešanie/zvešiavanie profilov

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Železničný rad, Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vešanie/zvešiavanie profilov na rámy
• práca na leštiacom stroji
• práca so žeriavom
• vizuálna kontrola kvality profilov
• čistenie rámov
• dbať o čistotu a funkčnosť strojov a všetkých používaných nástrojov, dodržiavať čistotu na pracovisku počas zmeny, aj pri jej výmene

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 670,-€ (výška finálnej mzdy bude dohodnutá v závislosti od pracovných skúsenosti uchádzača)

• Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur ( v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
• Polročné a koncoročné odmeny
• Doprava ZADARMO firemným autobusom smery :
- Žiar nad Hronom, Hliník nad Hronom, Žarnovica, Bzenica, Voznica, Rudno
- Levice, Kozmálovce, Tlmáče, Kozárovce, Hronský Beňadik, Tekovská Breznica
• 75% príplatok za nadčas
• Zaškolenie s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu
• Stravovanie priamo v areali spoločnosti (stravné lístky v hodnote 3,60 Eur )
• 150,-€ odmeny za odporučenie nového zamestnanca
• Firemné podujatia ( Deň otvorených dverí a pod. )

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ZAUČÍME alebo min. prax 1 rok ako operátor vo výrobe.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť, tímovosť.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421918671065
E-mail: poslať životopis
ID: 3642457   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 670,-€ (výška finálnej mzdy bude dohodnutá v závislosti od pracovných skúsenosti uchádzača)