Špecialista ľudských zdrojov_Junior

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
30.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850 Eur brutto, finálny plat závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora oddeleniu ľudských zdrojov
- príprava inzerátov, selekcia životopisov, organizácia pracovných pohovorov
- podpora v oblasti náboru zamestnancov, pri personálnej administratíve, vzdelávania zamestnancov, prezentácie spoločnosti
- účasť na HR projektoch

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Zaujímavé projekty a spolupráca s tímom profesionálov
Motivujúce platové ohodnotenie
Možnosť vlastnej realizácie a rozvoja
Jazykové kurzy
Kompletné zaškolenie do problematiky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chcete byť súčasťou tímu profesionálov v oblasti ľudských zdrojov, pošlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie na e-mailovú adresu: [email protected]

Tešíme sa na Váš životopis!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálne, humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- precíznosť, zameranosť na detail
- aktívny a kreatívny prístup k práci
- ochota učiť sa a vzdelávať
- tímový hráč
- anglický alebo španielsky jazyk aktívne slovom i písmom

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

ID: 3532226   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850 Eur brutto, finálny plat závisí od skúseností kandidáta