Navešiavač hliníkových profilov Nová Baňa s dopravou

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 670€ brutto + mesačné odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navešiavanie profilov na hliníkové rámy pomocou drôtu alebo svoriek
- Príprava materiálu na navešiavanie
- Udržiavanie čistoty na pracovisku
- Práca na 3 zmeny

Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom
Zabezpečujeme prepravu z LEVIC, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 220 Eur
75% príplatok za nadčas
Možnosť navýšenia platu už po skúšobnej dobe (v závislosti od pracovného výkonu zamestnanca)
Parkovanie v areály závodu
Stravovanie priamo v spoločnosti – jedáleň a bufet
Stravné lístky v hodnote 3,60 Eur
Pravidelné odborné školenia a kurzy
Polročné a koncoročné odmeny
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca
Garancia výplaty načas a takisto vyplatenia všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
Mikulášske a Vianočné balíčky
Možnosť kariérneho rastu

Práca sa vykonáva na 3 zmeny, hľadáme spolahlivého a samostatného kolegu.
Nepotrebujete žiadne predošlé skúsenosti, zaučíme vás.

V príprade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty.

Tešíme sa na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
dobrý fyzický stav

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

ID: 3511088   Dátum zverejnenia: 12.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 670€ brutto + mesačné odmeny a príplatky