Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného auta 12t s maďarským jazykom - jazdy na otočky Slovensko - Maďarsko, práca od pondelka do piatku

Cortizo Slovakia, a.s.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 150 EUR/mesiacUvedená mzda zahŕňa = základná mesačná mzda 950 € brutto mesiac + bonus za nakládku a vykládku + bonus za najazdené kilometre + diéty. Okrem toho ponúkame dochádzkový bonus do 1000 EUR / rok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča nákladného automobilu (12t) s maďarským jazykom, ktorý bude vykonávať trasu Slovensko - Maďarsko a späť. Pracuje sa od pondelka do piatku, víkendy voľné.
Okrem toho:
• participuje na vykládke a nakládke nákladného auta (podľa potreby).
• zabezpečuje potvrdenia dodacích listov.
• zodpovedá za čistotu a technický stav prideleného vozidla.

• Stabilná práca na pracovnú zmluvu v medzinárodnej spoločnosti,
• Pracovná doba od pondelka do piatku.
• Bonus za nakládku a vykládku.
• Bonus za najazdené kilometre.
• Cestovné náhrady.
• do 1000 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené
interné kritériá spoločnosti).
• 2 % z hrubej mzdy príspevok do 3. piliera DDS.
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a
mikulášske baličky.

Informácie o výberovom konaní

Vodič pri nástupe musí mať platné doklady:
  • VP,
  • OP,
  • digitálna (tachografová) karta vodiča,
  • platný preukaz o psychickej spôsobilosti,
  • platný preukaz o zdravotnej spôsobilosti pre výkon vodiča.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

  • zodpovednosť
  • prax ako vodič nákladného auta nevyhnutná
  • dobré orientačné schopnosti

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Aluminios Cortizo, španielskeho lídra v spracovaní a úprave hliníka, ktorého história vzniku siaha až do roku 1972.
Cortizo je prvým výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel na Pyrenejskom polostrove a európskym lídrom v tomto odvetví. Má 9 výrobných závodov situovaných v Španielsku, Francúzsku, Poľsku, na Slovensku a v Rumunsku a predajné zastúpenia vo viac ako 60 krajinách.
Výrobný podnik v Novej Bani začal svoju prevádzku v roku 2005 a bol prvým výrobným podnikom založeným spoločnosťou Aluminios Cortizo mimo Španielska. Vyznačujeme sa kompletným uzavretým výrobným cyklom: lisovanie, práškové lakovanie, eloxovanie, mechanické obrábanie, balenie, sklad a distribúcia. V súčasnosti zamestnávame viac ako 340 zamestnancov, ktorí pracujú s modernými technológiami, čím neustále podporujeme ich profesionálny rast. V prípade že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, prosím reagujte priamo na niektorú zo zverejnených pracovných ponúk.

Cortizo Eslovaquia es miembro del grupo Aluminios Cortizo, líder español en el procesamiento y modificación del aluminio, cuya historia se remonta a 1972. Cortizo, se sitúa como el primer fabricante y distribuidor de sistemas de aluminio y PVC para la arquitectura y la industria en la península ibérica y un referente europeo en el sector. Cuenta con 9 centros productivos ubicados en España, Francia, Polonia, Eslovaquia y Rumanía, y representantes de ventas en más de 60 países.
Centro productivo de Nová Baňa entró en funcionamiento en el año 2005 y fue el primer centro productivo establecido por Aluminios Cortizo fuera de España.
Cortizo se distingue por completar el ciclo de producción: fundición, extrusión, lacado, anodizado, brillo químico, mecanizado, embalaje, almacenamiento y distribución.
Actualmente empleamos a más de 340 emleados que trabajan con tecnologías modernas, apoyando así constantemente su crecimiento profesional.
Si está interesado en trabajar en nuestra empresa, por favor responda directamente a una de las ofertas de trabajo publicadas.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3344727  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac