Pracovník/pracovníčka vo výrobe v Novej Bani s dopravou

Cortizo Slovakia, a.s.

Nová Baňa, Nitriansky kraj, Levice, Banskobystrický kraj, Žarnovica, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 700 v hrubom + odmeny, príplatky (priemerný čistý plat 600 - 800€ v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na pozície operátorov/operátorky lakovacej linky.
Náplňou práce je navešivanie a zvešiavanie hliníkových profilov, čistenie, ofukovanie, brúsenie.
Prace vhodné aj pre mužov aj pre ženy s minimálnou výškou 165cm.
Práca prevažne na 2 alebo 3 zmeny od pondelka do piatku. V sobotu možnosť nadčasov.
Nejedná sa o pásovú výrobu.

Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom.
Zabezpečujeme prepravu z LEVIC, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom.
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur.
75% príplatok za nadčas
Polročné a koncoročné odmeny.
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca.
Možnosť kariérneho rastu.

Svoj životopis zasielajte na nižšie uvedené kontaktnúé údaje, príp. osobne každý pracovný deň v čase od 08:00 do 17:00 hod.
Alebo zavolajte na telefónne číslo 0918 671 065

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od kandidátov vyžadujeme dochádzku, schopnosť pracovať v tempe, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav.

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 470 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

ID: 322943   Dátum zverejnenia: 6.11.2017