Pracovník neutralizačnej stanice Nová Baňa

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650 v hrubom + odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného kolegu na obsluhu neutralizačnej stanice.
- Kontrola neutralizačného procesu
- Kontrola sedimentačného procesu
- Údržba a kontrola, t.j. kontrola všetkých čerpadiel, čistenie všetkých filtrov na
čerpadlách, kontrola všetkých miešadiel, nádrží a zariadení...
- Zápis údajov o vyčistenej, výstupnej vode každú hodinu

Práca na 3 zmeny od pondelka do piatku. V sobotu možnosť nadčasov.

Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom.
Zabezpečujeme prepravu z LEVIC, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom.
Mesačný bonusový systém odmien.
75% príplatok za nadčas
Polročné a koncoročné odmeny.
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca.
Možnosť kariérneho rastu.

Svoj životopis zasielajte na nižšie uvedené kontaktnúé údaje, príp. osobne každý pracovný deň v čase od 08:00 do 17:00 hod.
Alebo zavolajte na telefónne číslo 0918 671 065

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

od kandidátov vyžadujeme zodpovedný prístup k práci a dobrý fyzický stav

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa
ID: 322943   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650 v hrubom + odmeny, príplatky