Pracovník v sklade v Novej Bani s dopravou

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650 Eur/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na balenie hliníkových profilov a vyskladňovanie hliníkových profilov.
- práca na 2 zmeny vhodná pre mužov

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti. Práca na pracovnú zmluvu v 3-zmennej prevádzke.
Zabezpečujeme prepravu zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Žarnovice, Bzenice, Voznice, Rudna ZADARMO firemným autobusom.
Zabezpečujeme prepravu z LEVIC, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Tekovskej Breznice ZADARMO firemným autobusom.
Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur.
75% príplatok za nadčas
Polročné a koncoročné odmeny.
Odmeny za odporučenie nového zamestnanca.
Možnosť kariérneho rastu.
Hradené školenie na žeriav

Práca sa vykonáva na 2 zmeny, hľadáme spolahlivého a samostatného kolegu.
Nepotrebujete žiadne predošlé skúsenosti, zaučíme vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

zodpovedný prístup k práci
dobrý fyzický stav

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Botková
Tel.: 0918 671 065
E-mail: poslať životopis
ID: 3200644   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650 Eur/mes