HR Manager

Cortizo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Nová Baňa, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Motivujúce finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za aktívne vyhľadávanie a selekciu vhodných kandidátov vo výrobnom podniku.
Aktívne hľadanie nových moderných nástrojov realizácie náboru zamestnancov.
Spolupráca pri nasadení kooperácie so stredoškolským systémom.
Vedenie personálnej agendy zamestnancov, hodnotenie.
Realizácia interných školení v zmysle plánu vzdelávania a tréningov pre vedúcich zamestnancov.
Zodpovednosť za aktualizáciu HR procesov, tvorba firemnej kultúry a benefitov.
Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia.
Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.
Miesto výkonu práce - Nová Baňa

Veľká možnosť sebarealizácie.
Zázemie stabilnej spoločnosti.
Dobrý priateľský kolektív.
Motivujúce platové ohodnotenie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického kolektívu zasielajte svoj životopis na e-mailovú adresu: hhrr_slovakia@cortizo.com alebo nás kontaktujte na nižšie uvedených telefónnych číslach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálne, humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Silná a motivujúca osobnosť
Skúsenosti s výberom zamestnancov
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Predošlé skúsenosti na pozícii HR Generalist, HR Specialist, HR Manager

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročnou fakturáciou 470 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

ID: 2642073   Dátum zverejnenia: 5.12.2017