Reagujte bez životopisu

Farmaceut/ka

CORRIB Pharm LE s.r.o.

Miesto práce
Levoča
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem,
* plnenie všetkých úloh potrebných pre plynulý chod lekárne v súlade s platným prevádzkovým poriadkom lekárne,
* kontrola liečiv, príjmu liekov a surovín do skladovej evidencie v súlade s prevádzkovým poriadkom lekárne,
* kontrola aktuálnosti cien liekov a doplnkového sortimentu lekárne v súlade s aktuálnym cenníkom,
* kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov, zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu,
* kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
* koordinovanie práce farmaceutických laborantov,
* poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa,
* je zodpovedný za manipuláciu s omamnými a psychotropnými látkami v zmysle zákona 139/1998 Z.z. a s určenými látkami v zmysle zákona 331/2005 Z.z.,
* plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným.

- 8 hodinová pracovná doba/pondelok-piatok
- práca v príjemnej atmosfére
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Corrib Pharm je spoločnosť ktorá má viac lekárni a polikliniku. Sme stabilná spoločnosť, ktorá hľadá šikovných ľudí do nášho kolektívu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Okružná 879/52
064 01 Stará Ľubovňa

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Eva Bajusová, MBA
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3980261  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac