Copywriter/ Redakcia pre online benefitnú platformu

Corplife SK

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie a editovanie textového spracovania produktov na online platforme
• Vytváranie prezentácií a iných PR materiálov
• Textové spracovanie newsletterov
• Písanie PR článkov do periodík
• Podpora pri príprave a realizácii marketingových a PR aktivít

• Práca v medzinárodne pôsobiacej a rýchlo rastúcej spoločnosti
• Atmosféra start-upu
• Motivujúce a priateľské pracovné prostredie
• Možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny
• Vzdelávanie v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Baví ťa kreatívne písanie
• Si ambiciózny, motivovaný a chceš rásť spolu s našim start-upom
• Odolnosť voči stresu, asertivita, analytické myslenie a organizovaný spôsob práce patria k tvojim silným stránkam

Sme rakúsky HR tech startup a neustále hľadáme výnimočné talenty, ako si ty. V rámci našej značky „CorpLife“ máme v portfóliu produkty „Mitarbeiterwelt“, najinovatívnejšiu platformu zamestnaneckých benefitov v Európe a „Clevexa“, komplexný nástroj na správu výdavkov. Vďaka najmodernejším technológiám a najlepšiemu teamu sme si stanovili cieľ zinovatívniť HR priemysel a uľahčiť každodennú prácu zamestnancom aj spoločnostiam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3376953  Dátum zverejnenia: 30.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5€/hodina