Administrácia online platformy/Operations/Back Office s nemeckým jazykom

Corplife GmbH, Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 5€/hodina, konkrétne platové ohodnotenie individuálne podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie produktov na online platforme
• Práca v e-Commerce systéme Magento
• Spolupráca pri plánovaní online marketingových kampaní
• Každodenná komunikácia so slovenským a rakúskym tímom obchodníkov a s redakciou
• Príprava reportov a marketingových podkladov
• Administratívna agenda

• Práca v medzinárodne pôsobiacej a rýchlo rastúcej spoločnosti
• Atmosféra start-upu
• Motivujúce a priateľské pracovné prostredie
• Možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny
• Vzdelávanie v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• Máš veľmi dobré znalosti nemeckého jazyka slovom aj písmom (znalosť ďalšieho európskeho jazyka je výhodou)
• Odolnosť voči stresu, asertivita, analytické myslenie a organizovaný spôsob práce patria k tvojim silným stránkam
• Si ambiciózny, motivovaný a chceš rásť spolu s našim start-upom

CorpLife Slovensko je pobočka rakúskej spoločnosti CorpLife GmbH, ktorá je lídrom na rakúskom trhu v poskytovaní zamestnaneckých benefitov zo všetkých oblastí voľného času najväčším spoločnostiam v Rakúsku a na Slovensku.
Vytvorili sme najinovatívnejšiu lifestyleovú platformu v Európe, prostredníctvom ktorej spájame tých najlepších partnerov s exkluzívnou cieľovou skupinou zákazníkov.

Do nášho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorých láka dynamická práca v start-upe, radi prijímajú výzvy a chcú za sebou vidieť výsledky.

Ak sa aj ty chceš stať súčasťou našej spoločnosti, prispieť k jej rozvoju a nazbierať cenné skúsenosti, pošli nám svoj životopis!

Kutlíkova 1755/17
852 50 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Pápešová
Tel.: +421911385076
E-mail: poslať životopis
ID: 3271800   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 5€/hodina, konkrétne platové ohodnotenie individuálne podľa kvalifikácie