Cukrár - výroba moderných cukroviniek Senec

CORNiCO Company, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe moderných cukroviniek. Pracovník má v náplni práce celý výrobný proces ručne pripravovaných výrobkov až po balenie:

- príprava surovín na výrobu cukroviniek
- výroba cukroviniek na zariadeniach podľa receptúr
- kontrola kvality cukroviniek
- balenie cukroviniek
- kontrola a udržiavanie poriadku vo výrobe
- dodržiavanie hygienických štandardov
- počet pracovníkov vo výrobe sú 3 osoby

Potravinárska výrobňa a sa nachádza v rámci skladového areálu - Logistický Park Senec.

Pracovný čas Pon-Pia: 07:45-16:15, v sezóne pohyblivá pracovná doba. Sobota a Nedeľa - VOĽNO.

Ponúkame nové pracovné miesto a zázemie v stabilnej slovenskej firme, ktorá je 32 rokov na trhu. Práca v príjemnom pracovnom prostredí v kolektíve 15 - 16 zamestnancov. Počet pracovníkov v potravinárskej výrobe sú 3 osoby. Predpokladaný rast výroby a tým postup v profesionálnom rebríčku (vedúci výroby). Uprednostňujeme ľudský rozmer a tímovú kolegialitu. Prístup k zamestnancovi je korektný a profesionálny. Parkovanie vozidiel zamestnancov je v našom stráženom areáli CORNiCO Senec.

Žiadosti o zamestnanie posielajte spolu s Vašim profesným životopisom v slovenskom jazyku na [email protected], alebo cez portál Profesia.sk. V prípade vyhovujúcich životopisov Vás budeme kontaktovať pre osobný pohovor v sídle našej firmy v Senci - Logistický Park Senec.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, gastronómia, výroba potravín

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri výkone práce, spoľahlivý a dôsledný prístup k pracovným činnostiam, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty. Zmysel pre hygienu a čistotu v potravinárskej výrobe.

Špecializovaný veľkoobchod s potravinárskymi zariadeniami a surovinami: SNACK FOOD SERVICE - popcorn, cukrová vata, nachos, hot dog. Predaj, zásobovanie a prenájom týchto zariadení zábavného občerstvenia, potravinárskych obalov a surovín pre gastro prevádzky (HOtely REštaurácie KAviarne), kiná, športové arény, aqua-parky, zábavné parky, obchodné centrá, reklamné a zábavné agentúry. www.cornico.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4521887  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac