Back office specialist

International Investment Platform, o.c.p., a. s.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova 24, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Back office špecialistu v medzinárodne pôsobiacom obchodníkovi s cennými papiermi.

Hlavné úlohy:
- zabezpečenie obchodovania investícii (fondy, akcie, dlhopisy),
- administrovanie finančných produktov pre slovenských aj zahraničných klientov,
- komunikácia s klientmi, distribučnými spoločnosťami,
- spracovanie a kontrola údajov, žiadostí a klientskej dokumentácie,
- zadávanie a kontrola platieb, párovanie platieb,
- nahrávanie, spracovanie a zasielanie cien investičných nástrojov,
- generovanie a zasielanie potvrdení, výpisov klientom,
- komunikácia, spracovanie žiadostí a riešenie problémov s klientami, sprostredkovateľmi, investičnými spoločnosťami v medzinárodnom prostredí.

- práca v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť aktívne využívať cudzie jazyky,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- ďalšie finančné a nefinančné benefity.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v slovenskom aj v anglickom jazyku a k CV pripojte nasledujúce prehlásenie:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Cornhill Management, o.c.p., a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely výberového konania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

-dobre komunikačné schopnosti a administratívne zručnosti,
-proklientske správanie,
-príjemny prejav,
-schopnosť komunikovať v anglickom jazyku.

Poskytujeme investičné produkty šité na mieru prostredníctvom siete špeciálne vyberaných partnerov, ktorí spolupracujú na distribúcii investičných riešení prispôsobovaných tak, aby zodpovedali profilu každého investora. Širokú paletu našich investičných služieb poskytujeme v súlade so smernicou MIFID, zákonom o cenných papieroch a v rámci EÚ pod jednotným európskym pasom.
ID: 3333440  Dátum zverejnenia: 6.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou