Back office specialist

Cornhill Management, o.c.p., a. s.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova 24, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Back office špecialistu v medzinárodne pôsobiacom obchodníkovi s cennými papiermi.

Hlavné úlohy:
- zabezpečenie obchodovania investícii (fondy, akcie, dlhopisy),
- administrovanie finančných produktov pre slovenských aj zahraničných klientov,
- komunikácia s klientmi, distribučnými spoločnosťami,
- spracovanie a kontrola údajov, žiadostí a klientskej dokumentácie,
- zadávanie a kontrola platieb, párovanie platieb,
- nahrávanie, spracovanie a zasielanie cien investičných nástrojov,
- generovanie a zasielanie potvrdení, výpisov klientom,
- komunikácia, spracovanie žiadostí a riešenie problémov s klientami, sprostredkovateľmi, investičnými spoločnosťami v medzinárodnom prostredí.

- práca v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť aktívne využívať cudzie jazyky,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- ďalšie finančné a nefinančné benefity.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v slovenskom aj v anglickom jazyku a k CV pripojte nasledujúce prehlásenie:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Cornhill Management, o.c.p., a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely výberového konania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

-dobre komunikačné schopnosti a administratívne zručnosti,
-proklientske správanie,
-príjemny prejav,
-schopnosť komunikovať v anglickom jazyku.

Spoločnosť Cornhill Management, o.c.p., a.s. je obchodníkom s cennými papiermi a zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Cornhill Management.
Na základe licencie naša paleta produktov zahŕňa portfólio manažment, nákup, predaj a manažment cenných papierov, distribúciu investičných fondov a cenných papierov, poskytovanie celosvetovej platformy fondov a komplexný balík služieb pre klientov a distribučné spoločnosti. Zabezpečujeme všetky produktové služby a administráciu, vrátane kompletného marketingu, právnej podpory a podpory back office. Tieto produkty a služby nie sú obmedzené iba na Slovensko, pôsobíme v mnohých krajinách Európskej Únie, kde sme registrovaní v súlade s lokálnymi právnymi predpismi.

Aupark Tower, Einsteinova 24
851 01 Bratislava
ID: 3333440   Dátum zverejnenia: 6.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou