Právnik

Cornhill Management, o.c.p., a. s.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba a revízia zmluvnej dokumentácie a iných právnych dokumentov
Tvorba právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
Zabezpečovanie právnej agendy spoločnosti
Zabezpečenie plnenia regulatórnych povinností
Prieskum príslušnej legislatívy v krajinách mimo EÚ v spolupráci s externými advokátskymi kanceláriami

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV s motivačným listom v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť
Orientácia na detaily
Záujem podieľať sa na rozvoji nadnárodnej spoločnosti
Prax v oblasti finančného trhu

Spoločnosť Cornhill Management, o.c.p., a.s. je obchodníkom s cennými papiermi a zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Cornhill Management.
Na základe licencie naša paleta produktov zahŕňa portfólio manažment, nákup, predaj a manažment cenných papierov, distribúciu investičných fondov a cenných papierov, poskytovanie celosvetovej platformy fondov a komplexný balík služieb pre klientov a distribučné spoločnosti. Zabezpečujeme všetky produktové služby a administráciu, vrátane kompletného marketingu, právnej podpory a podpory back office. Tieto produkty a služby nie sú obmedzené iba na Slovensko, pôsobíme v mnohých krajinách Európskej Únie, kde sme registrovaní v súlade s lokálnymi právnymi predpismi.

Aupark Tower, Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 2984979   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 EUR