Skladník/Vodič

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr alebo dohodou
1 400 EUR/mesiac- v mzde je zahrnutá hrubá mzda, osobné ohodnotenie, príplatky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme:
• šikovného skladníka,
• skladníka – vodiča,
ktorí budú zodpovední za bezproblémové fungovanie skladu s vínom, destilátmi, kávou a inými pochutinami.
Čaká ťa príjemný kolektív a veľkokapacitný moderný sklad. Hľadáme spoľahlivého človeka do nášho stále rastúceho kolektívu.

Tvojou úlohou bude:
• príjem a zaskladnenie tovaru
• balenie balíkov na páskovacom stroji, balenie paliet
• práca so skenerom na základe objednávok a dodacích listov
• výdaj tovaru fyzickým osobám i kuriérom
• práca s PC a systémom evidencie
• práca s vysokozdvižným vozíkom (ak máš oprávnenie na prácu s VZV máš výhodu, ale nie je to podmienkou, možnosť nadobudnutia oprávnenia po skúšobnej dobe)
Ak budeš skladníkom – vodičom, potom tvojou úlohou bude predovšetkým rozvoz tovaru našim zákazníkom (najmä v Bratislave) a rozvoz tovaru do našich predajní.

• získaš extra výhodné zľavy na celý sortiment tovaru (viac ako 2500 druhov vína, destilátov, kávy, čaju, čokolády);
• staneš sa súčasťou firemných akcií, ochutnávok, degustácií vín a destilátov;
• čaká ťa príjemné a moderné prostredie;
• máme mladý kolektív, kde si určite rýchlo zvykneš;
• najmodernejšie skladové technológie ti prácu výrazne zjednodušia;
• získaš perspektívne a stabilné zamestnanie v spoločnosti s 29 ročnou históriou;
• prístup zamestnávateľa k tebe bude korektný a profesionálny.

Ideálne je, ak bude k životopisu priložená fotografia (nie je to podmienkou).
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky.
S oslovenými uchádzačmi bude telefonicky alebo mailom dohodnutý termín prvého kola výberového konania – osobný pohovor.
Termín druhého kola výberového konania je podpis pracovnej zmluvy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Skladový terminál - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chceš zúročiť svoje skúsenosti, zdokonaliť sa v používaní moderných technológií a cítiť sa v práci dobre? CHCEME PRÁVE TEBA!

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Novakov
E-mail: poslať životopis
ID: 4820265  Dátum zverejnenia: 1.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac