Shop asistent predajne WinePlanet Nivy Centrum

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
1. 12. 2022 alebo dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiacfixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny z predaja + príplatok za odpracovanú sobotu 3€/hod., príplatok za odpracovanú nedeľu 5€/hod., automatické navýšenie mzdy po skúšobnej dobe o 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a samostatných ľudí do našej novootvorenej predajne. Skúsenosti s prácou v maloobchode sú vítané, ale nie sú podmienkou. Ak vidíme potenciál, venujeme učeniu a rozvoju zamestnanca veľa. Hľadáme človeka, ktorý vie oceniť kvalitu a vie ju aj prezentovať zákazníkom. Dôraz kladieme na milý, ochotný a kvalifikovaný prístup.
Obsadzujeme i vyššie pracovné pozície.
Hlavné zameranie predajne Wineplanet: víno, destiláty, káva, čaje, čokoláda a delikatesy.

Hlavnou náplňou práce je:
– zabezpečenie spokojnosti zákazníka, obsluha a poradenstvo
– manipulácia s tovarom: dopĺňanie, správne označenie názvu a ceny, kontrola exspirácií, správne skladovanie
– vydávanie osobných odberov e-shopových objednávok na prevádzke
– zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením
– zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidencia príjmu a výdaja tovaru
– uzávierka a kontrola tržieb, zabezpečenie odvodov tržieb
– vedenie a kontrola administratívnych záznamov
– aktívna účasť na akciách konaných v priestoroch predajne
– pracovná doba : PO - NE od 9:00 - 21:00

• stabilné postavenie vo významnej spoločnosti s viac ako 28 ročnou tradíciou
• korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
• zaujímavé finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
• príjemný kolektív, možnosti rozvoja a profesijného rastu
• adaptačný program
• príjemné pracovné prostredie vo vinotéke NIVY Centrum, Bratislava
• zamestnanecké zľavy na produktové portfólio firmy,
• firemné akcie, ochutnávky alkoholu, degustácie vín

Informácie o výberovom konaní

K životopisu je potrebné priložiť fotografiu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky.
S oslovenými uchádzačmi bude telefonicky alebo mailom dohodnutý termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, obchod, enológia, potraviny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet - Pokročilý
E-mail - Základy
Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Ideálna prax v oblasti maloobchodnej prevádzky s potravinárskym zameraním

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– radosť z komunikácie s ľuďmi;
– pozitívny pohľad na svet okolo seba.
– zodpovednosť
– samostatnosť

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Irena Weismanová
Tel.: +421911058865
E-mail: poslať životopis
ID: 4391712  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac