BI špecialista – junior

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1. 9. 2021 alebo dohodou
2 000 EUR/mesiac1000 + 500 + 500 (fixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako BI špecialista – junior budeš zodpovedný za čiastkové procesy a podprocesy tvorby a vylepšovania ERP systému (Asseco SPIN2) na úrovni základnej tvorby funkcií a balíkov PL/SQL v prostredí Oracle.
Medzi tvoje pravidelné úkony a činnosti bude patriť:
– spolupráca s tímom IT analytikov, interných a externých konzultantov/vývojárov za účelom prípravy návrhu riešenia
– tvorba základných funkcií a balíkov v PL/SQL pre potreby reportovania
– testovanie vytvorených funkcií a balíkov
– tvorba technických popisov a dokumentácie k vytvoreným nadstavbám ERP
– údržba, návrh, tvorba, zlepšovanie a testovanie reportov
– vytváranie pohľadov a iných pomocných objektov v prostredí Oracle
– analýza a systémová realizácia napojenia API rozhraní na ERP systém
– vstupno-výstupné procedúry na import a export údajov v XML
– základná správa na úrovni delegovaného administrátora databázy Oracle
– konzultačná a edukačná práca s užívateľmi, zbieranie postrehov, pripomienok, chýb
– základná užívateľská orientácia v prostredí Linux
– vítaná orientácia v C#, .NET, SAP Crystal Reports, JasperReports

– stabilné postavenie vo významnej spoločnosti
– zaujímavé finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
– vzdelávanie internou formou (Corner Academy, rozvoj osobnosti) a externou formou
– systém benefitov a benefitný program s podporou zamestnávania, zdravia, rodiny, voľného času, kariérneho rastu
– veľmi príjemný kolektív
– nadštandardné pracovné prostredie v novo zrekonštruovanej budove
– korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
– benefity na produktové portfólio firmy

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Druhé kolo: osobný pohovor (osobne alebo prostredníctvom telespojenia na diaľku)

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, matematika, ekonomické alebo obdobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ERP systémy - Pokročilý
SQL programovanie - Pokročilý
princípy účtovníctva, výkazníctva, reportingu - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

– prehľad v oblasti ERP systémov, základy SQL programovania
– ekonomické znalosti: skladové hospodárstvo, elementárne princípy účtovníctva, výkazníctva, reportingu
– osobnostné schopnosti: komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, časová flexibilita
– jazykové znalosti: anglický jazyk – na úrovni potreby orientácie v dokumentácii

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Gindová
Tel.: +421915392263
E-mail: poslať životopis
ID: 4119691  Dátum zverejnenia: 9.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac