Projektový manažér (interný) / Procesný manažér

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2021 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 400 EUR/mesiaczákladná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľ projektov a inovácií – projektový manažér je "centrom" riadenia interných projektov a procesov:
• riadi a koordinuje malé a stredné projekty interného rozvoja spoločnosti
• zahajuje projektové činnosti, vytvára projektový tím z interných kolegov zúčastnených na riešení
• koordinuje testovacie fázy projektov, podáva priebežné správy, vyhodnocuje výsledok
• plánuje, koordinuje a vyhodnocuje výberové konania obstarávania (majetok, technológie, IT...)
• sústreďuje požiadavky jednotlivých oddelení, analyzuje kolízie, úzke miesta procesov, kritické body
• zbiera podnety, vyhodnocuje ich, postupuje a koordinuje riešenie
• organizuje, riadi a vytvára zápisy porád (oddelení, projektových tímov, procesných porád), odovzdáva informácie vedeniu spoločnosti
• analyzuje údaje, vyhodnocuje variantné riešenia
• zastupuje spoločnosť pri kontrahovaní a vyjednávaní projektových dodávok
• asistuje pri riadiacich činnostiach vrcholového vedenia spoločnosti
• vytvára procesnú a projektovú dokumentáciu interných procesov a činností (pracovné postupy, metodické pokyny...)
• vykonáva administratívnu podporu projektom, sleduje ich plnenie
• vykonáva analýzu procesov, vyhodnocuje účinnosť, kritické body
• kontroluje zmluvné projektové plnenie (zmluvy, faktúry)

– stabilné postavenie vo významnej spoločnosti
– zaujímavé finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
– vzdelávanie internou formou (Corner Academy, rozvoj osobnosti) a externou formou
– systém benefitov a benefitný program s podporou zamestnávania, zdravia, rodiny, voľného času, kariérneho rastu
– veľmi príjemný kolektív
– nadštandardné pracovné prostredie v novo zrekonštruovanej budove
– korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
– benefity na produktové portfólio firmy
– možnosť príležitostnej práce z domu
– referentské vozidlo v prípade potreby

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie:
1. k životopisu žiadame priložiť motivačný list ozrejmujúci dôvody záujmu o túto pozíciu, profesijný prínos na tejto pozícii, minulé skúsenosti alebo zaujímavé projekty s hľadaním odpovede na otázku: "Prečo som najlepší kandidát na túto pozíciu?".
DÔLEŽITÉ: K životopisu prosíme priložiť aj fotografiu.

2. V prvom kole budú na základe zaslaných esejí (motivačných listov) a životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

3. Druhé kolo: osobný pohovor (osobne alebo prostredníctvom telespojenia na diaľku)

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, technika, riadenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
SQL - základy
Oracle Business Intelligence (BI) - základy
Asseco Spin - základy
Jira Atlassian - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

• organizačné a komunikačné schopnosti (podmienka)
• nasadenie a pozitívny prístup, schopnosť spájania názorov a hľadania kompromisných riešení
• analytické myslenie, rýchla orientácia v údajoch
• samostatnosť
• pozitívny vzťah k IT technológiám a k novým postupom a inováciám
• základná znalosť účtovníctva a princípov vykazovania
• výhodou (nie podmienkou): ovládanie ekonomického systému SPIN (Datalock/Asseco), systémov riadenia úloh (Atlassian Jira)
• výhodou predchádzajúce skúsenosti v práci s ERP systémami
• výhodou predchádzajúce skúsenosti s riadením projektov a procesov
• schopnosť rýchlo sa učiť a sústrediť sa na jadro problému

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 26 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
Dôležitou súčasťou našej ponuky sú aj alkoholické nápoje – spirity, kde sa snažíme vytvárať ponuku sortimentu mimoriadnej kvality spojenú s prémiovými značkami.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk www.spiritplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava
ID: 4083984  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac