Expedient / skladník / vodič

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
01. 06. 2021 alebo aj skôr (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiacfixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny + príplatky. Stanovené zvyšovanie mzdy, po skúšobnej dobe, po 1. roku a ďalšom roku + príplatok za prácu vodiča.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budeš v každodennom kontakte s naším tovarom, ktorý vychystáš mobilným snímačom (skenerom) na základe dodacích listov a objednávok;
- budeš baliť balíky na páskovacom stroji, baliť palety a následne ich expedovať kuriérskym spoločnostiam;
- budeš prijímať tovar na sklad od dodávateľov, ktorý následne zaskladníš;
- budeš vydávať tovar fyzickým osobám i kuriérom;
- budeš sa zúčastňovať inventúr, pri ktorých si rozšíriš prehľad o tovare nachádzajúcom sa v našom sklade;
- budeš pracovať s PC, čo určite vieš a pracovať s naším systémom sa určite rýchlo naučíš;
- ak máš oprávnenie na prácu s VZV máš výhodu, ale nie je to podmienkou.

Ak budeš vodičom, potom Tvojou úlohou bude najmä (väčšia časť pracovného času):
- rozvážať tovar naším zákazníkom, najmä v Bratislave

- ako náš zamestnanec budeš mať zľavy na sortiment tovaru (napr. viac ako 1500 druhov vín, kávy, čokolády, korenia);
- staneš sa súčasťou firemných akcií, ochutnávok alkoholu, degustácií vín;
- čaká Ťa príjemné prostredie i kolektív našej firmy tvoria to pravé, kde sa môžeš rozvíjať v obore;
- určite sa rýchlo adaptuješ v mladom kolektíve nášho skladu;
- naša novo zrekonštruovaná budova Ti poskytne príjemné pracovné prostredie;
- naše evidenčné skladové technológie patria medzi tie najmodernejšie, ak si šikovný, určite sa s nimi rýchlo naučíš zaobchádzať;
- prístup zo strany zamestnávateľa bude k Tebe stále korektný a profesionálny.

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. DÔLEŽITÉ: K životopisu prosíme priložiť aj fotografiu. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Druhé kolo: osobný pohovor (osobne alebo prostredníctvom telespojenia na diaľku)

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Skladový terminál - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš rád výzvy a rád sa zdokonaľuješ? CHCEME PRÁVE TEBA!!! Zodpovedného a flexibilného mladšieho človeka na dlhodobú spoluprácu.

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 26 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
Dôležitou súčasťou našej ponuky sú aj alkoholické nápoje – spirity, kde sa snažíme vytvárať ponuku sortimentu mimoriadnej kvality spojenú s prémiovými značkami.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk www.spiritplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 39
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Hurajtová
E-mail: poslať životopis
ID: 4072839  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac