Expedient / skladník

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
01. 05. 2023 alebo dohodou
900 - 1 250 EUR/mesiacfixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny + príplatky. Stanovené zvyšovanie mzdy, po skúšobnej dobe, po 1. roku a ďalšom roku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • budeš v každodennom kontakte s naším tovarom, ktorý vychystáš mobilným snímačom (skenerom) na základe dodacích listov a objednávok;
  • budeš baliť balíky na páskovacom stroji, baliť palety a následne ich expedovať kuriérskym spoločnostiam;
  • budeš prijímať tovar na sklad od dodávateľov, ktorý následne zaskladníš;
  • budeš vydávať tovar fyzickým osobám i kuriérom;
  • budeš sa zúčastňovať inventúr, pri ktorých si rozšíriš prehľad o tovare nachádzajúcom sa v našom sklade;
  • budeš pracovať s PC, čo určite vieš a pracovať s naším systémom sa určite rýchlo naučíš;
  • ak máš oprávnenie na prácu s VZV máš výhodu, ale nie je to podmienkou.

  • ako náš zamestnanec budeš mať zľavy na sortiment tovaru (napr. viac ako 1500 druhov vín, kávy, čokolády, korenia);
  • staneš sa súčasťou firemných akcií, ochutnávok alkoholu, degustácií vín;
  • čaká Ťa príjemné prostredie i kolektív našej firmy tvoria to pravé, kde sa môžeš rozvíjať v obore;
  • určite sa rýchlo adaptuješ v mladom kolektíve nášho skladu;
  • naša novo zrekonštruovaná budova Ti poskytne príjemné pracovné prostredie;
  • naše evidenčné skladové technológie patria medzi tie najmodernejšie, ak si šikovný, určite sa s nimi rýchlo naučíš zaobchádzať;
  • prístup zo strany zamestnávateľa bude k Tebe stále korektný a profesionálny.

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Druhé kolo: osobný pohovor

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Skladový terminál - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš rád výzvy a rád sa zdokonaľuješ? CHCEME PRÁVE TEBA!!! Zodpovedného a flexibilného mladšieho človeka na dlhodobú spoluprácu.

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Irena Weismanová
Tel.: +421911058865
E-mail: poslať životopis
ID: 4072839  Dátum zverejnenia: 14.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac