Pracovník predajne Wineplanet

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiacfixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného človeka, ktorý ovláda štandardy spoločenského správania. Vašou úlohou bude profesionálna obsluha pri výbere vína a iného sortimentu ponuky predajní Wineplanet. Naši zákazníci oceňujú milý, ochotný a kvalifikovaný personál. Skúsenosti s prácou v maloobchode sú vítané.

Hlavné zameranie predajne Wineplanet: víno, destiláty, káva, čaje, čokoláda a delikatesy.

A čo bude Vašou náplňou?
– aktívny predaj produktov zákazníkom v maloobchodnej predajni so sortimentom alkoholických nápojov (vína, destilátov), kávy, čajov... v obrovskom nákupnom centre;
– obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo pri výbere;
– dokladanie, ukladanie, objednávanie z centrály, dopĺňanie a manipulácia s tovarom;
– zodpovednosť za merchandising, vizuálne rozloženie tovaru;
– riadenie a realizácia drobných ochutnávok zo sortimentu (víno, káva...);
– výdaj osobných odberov (objednávok) zákazníkom z e-shopu;
– vedenie a kontrola potrebných administratívnych záznamov (elektronickými prostriedkami, skenermi);
– práca s pokladňou;
– pracovná doba podľa režimu obchodného centra (Po-Ne, od 9.00 do 21.00 hod., rozvrhnutie).

• stabilné postavenie vo významnej spoločnosti s viac ako 25 ročnou tradíciou, korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
• zaujímavé finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
• veľmi príjemný kolektív, možnosti rozvoja a profesijného rastu
• adaptačný program
• príjemné pracovné prostredie v novom obchodno-dopravno-spoločenskom a rekreačnom centre Bratislavy (Stanica Nivy)
• benefity na produktové portfólio firmy, možnosť účasti na firemných akciách, ochutnávkach alkoholu, degustáciách vín

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. DÔLEŽITÉ: K životopisu prosíme priložiť aj fotografiu. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Druhé kolo: osobný pohovor (osobne alebo prostredníctvom telespojenia na diaľku).

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, obchod, enológia, potraviny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet - Pokročilý
E-mail - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Ideálna prax v oblasti maloobchodnej prevádzky (napr. v nákupnom centre) s potravinárskym zameraním,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Baví Ťa dynamická a rôznorodá práca? Potom hľadáme práve Teba. Pošli nám životopis s fotografiou a rozvíjaj svoj potenciál v stabilnej a úspešnej spoločnosti!

Je super, ak vieš alebo máš
– s ľahkosťou robiť viac činností súčasne;
– pracovať samostatne, ale aj v tíme;
– chuť vzdelávať sa a zlepšovať;
– nápady ako prácu zefektívňovať.

Výhodou je aj:
– skúsenosť v maloobchodnej prevádzke , nie je to ale podmienka;
– radosť z komunikácie s ľuďmi;
– pozitívny pohľad na svet okolo seba.

Máš rád výzvy a rád sa zdokonaľuješ? Chceš sa podieľať na novom projekte a vybudovať niečo veľké? CHCEME PRÁVE TEBA!!! Zodpovedného a flexibilného človeka na dlhodobú spoluprácu.

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Gindová
Tel.: +421915392263
E-mail: poslať životopis
ID: 4055723  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac