Area sales manager – segment HoreCa

CORNER SK spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2023 alebo dohodou
800 - 3 000 EUR/mesiacspravodlivé odmeňovanie na základe výsledkov, rozsiahly benefitný program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov pre oblasti:
– Poprad
– Tatry

Náplň práce:
• aktívne predáva produkty spoločnosti v HoReCa (gastro) segmente v rámci prideleného regiónu
• komunikácia s existujúcimi klientami
• aktívne získava nových zákazníkov v HoReCa (gastro) segmente,
• aktívne vyhľadávanie privátnej a korporátnej klientele v danom regióne,
• zodpovedá za plnenie obchodného plánu v rámci prideleného regiónu,
• vykonáva pravidelné osobné návštevy u stálych odberateľov a potenciálnych zákazníkov podľa plánu trasy,
• rieši pohľadávky,
• počas návštev postupuje v súlade s predajným procesom spoločnosti,
• analyzuje trh, sleduje aktivity konkurencie o informuje o nich svojho nadriadeného,
• poskytuje ucelený zákaznícky servis.

• stabilné postavenie vo významnej spoločnosti s viac ako 28 ročnou tradíciou
• korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
• motivujúce finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
• príjemný kolektív, možnosti rozvoja a profesijného rastu
• služobné auto, mobil, tablet
• zamestnanecké zľavy na produktové portfólio firmy,
• firemné akcie, ochutnávky alkoholu, degustácie vín
• flexibilita

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu a do predmetu prosím uveďte želanú lokalitu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne gastro

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Nasadenie a pozitívny prístup,
• Otvorený novým výzvam,
• Silná orientácia na zákazníka,
• Príjemné vystupovanie,
• Komunikačné schopnosti,
• Orientácia na výsledok,
• Znalosť vína – VÝHODOU,
• Znalosť kávy – VÝHODOU,
• Vysokoškolské vzdelanie – VÝHODOU.

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín, čo je viac ako 29 rokov. Spolupracujeme so spoločnosťami založenými na rodinnej tradícii, ktoré po mnohé generácie budujú identitu značky s dôrazom na tradície a kvalitu.
Ponúkame výberové vína z celého sveta, prémiové destiláty, kávu Lavazza, ktorej sme výhradným dovozcom od roku 2001 a exkluzívne francúzske čaje Dammann.
Produkty z našej ponuky nájdete v špičkových reštauráciách, wine-baroch, maloobchodných predajniach a vo všetkých obchodných reťazcoch na Slovensku.
V posledných rokoch rozširujeme vlastnú sieť špecializovaných predajní.
Organizujeme degustácie s vlastnými someliérmi.
Rozrastá sa aj náš e-shop, najväčší na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov tu nájdete rady someliérov ako párovať nápoje s jedlom alebo ako vybrať vhodné víno na každú príležitosť.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 1548909  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac