Obchodní referent pro oblast Slovensko

CORMEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 35 000,- CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozici obchodního referenta budete zodpovědný/-á za dosažení osobních obchodních a prodejních cílů společnosti.

Pracovní náplň:
• zajišťovat kontakt a spolupráci s odběrateli
• provádět poradenství, školení a servis na prodávané produkty
• vyhledávat nové příležitosti prodeje
• spolupracovat s obchodním týmem při zajištění cílů společnosti
• řídit veškeré smlouvy a dohody se svými odběrateli

Nabízíme:
• zajímavou práci ve stabilní české společnosti
• mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti dané pozice
• možnost dalšího rozvoje a profesního růstu v rámci firmy
• notebook, mobilní telefon, služební auto

Zamestnanecké výhody, benefity

notebook, mobilní telefon, služební auto

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
• praxi v prodeji úklidových a mycích prostředků
• velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávání a analytické uvažování
• příjemné vystupování, přesvědčivost, flexibilita
• uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
• řidičský průkaz a ochota cestovat

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost CORMEN je střední výrobní firma v oblasti průmyslové drogerie a kosmetiky s 24 letou tradici.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3100215  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 - 35 000,- CZK