Logo Corlonez accounting s.r.o.

Rozširujeme nové pozície senior a junior účtovník

Corlonez accounting s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce účtovníka predstavuje najmä vedenie podvojného účtovníctva komplexne, tzn. účtovanie všetkých druhov dokladov v rámci firmy, zostavovanie štatistických výkazov, daňových priznaní k DPH, daňových priznaní k dani z príjmov, zodpovednosť za vedenie účtovníctva zverenej firmy, komunikácia s úradmi a zastupovanie klienta pred úradmi.

Profesionálne odborné školenia hradené zamestnávateľom + kompletná databáza školení v oblasti miezd, personalistiky, účtovníctva a daní
Možnosť poradenstva s certifikovanými lektormi popri práci
Práca v odbornom tíme a v príjemnom kolektíve
Výrazný osobný a kariérny rast
Flexibilný pracovný čas po uplynutí skúšobnej doby
Využitie služobného telefónu
Variabilná zložka k platu ako bonus
Variabilita čerpania dovolenky
Mmožnosť využitia home-office po uplynutí skúšobnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Rozširujeme náš tím o kolegov ochotných hľadať kreatívne, odborné a legislatívne správne riešenia pre náročné účtovné a mzdové problémy. Požadujeme vzdelanie v odbore alebo prax.
V prípade ukončenia štúdia so zameraním na účtovníctvo prax nie je podmienkou.

Naším zameraním je poskytovať klientom odborný biznis konzulting na najvyššej úrovni. Dominantné oblasti, v ktorých poskytujeme naše služby sú účtovníctvo, mzdy, právo a dátove analýzy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Lazarčík
Tel.: +421948896658
E-mail: poslať životopis
ID: 4732965  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac