Senior účtovník alebo Mzdový účtovník

Corlonez accounting s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiacPresná zložka mzdy bude určená na pohovore podľa skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa druhu pozície (účtovník alebo mzdár) najmä:
Evidovanie a účtovanie prijatých a vystavených faktúr, bankových výpisov, pokladničných a interných dokladov, spracovávanie účtovných výkazov, spracovanie podkladov pre mzdové účtovníctvo .

Profesionálne školenia na firemné náklady,
Vlastní klienti,
Práca v odbornom tíme
Výrazný osobný a kariérny rast,
Firemné vozidlá pre súkromné účely,
Služobný telefón,
Variabilná zložka k platu ako bonus
Variabilita čerpania dovolenky

Rozširujeme náš tím o ďalšie dve nové pozície. Hľadáme samostatného senior účtovníka a samostatného mzdového účtovníka. Nástup podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

samostatný účtovník

Počet rokov praxe

3

Ochota hľadať kreatívne riešenia pre náročné účtovné a mzdové problémy. Požadujeme vzdelanie v odbore alebo prax. V prípade ukončenia štúdia so zameraním na účtovníctvo prax nie je podmienkou.

Naším zameraním je poskytovať klientom odborný biznis konzulting na najvyššej úrovni. Dominantné oblasti, v ktorých poskytujeme naše služby sú účtovníctvo, mzdy, právo a dátove analýzy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3749861  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac