Barista/Baristka

CORK GROUP s. r. o.

Miesto práce
CORK Wine Bar, Panská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď; dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvítanie a usádzanie hostí
Prijímanie objednávok a pomoc pri výbere z menu
Servírovanie vína a ostatných nápojov z menu
Prípravné práce pred začatím a po skončení otváracej doby

Zaujímavé ohodnotenie ktoré odráža celkové výsledky predaja (fix + bonus podľa dosiahnutého obratu + tips)
Zvýhodnené ceny na vína a ostatné položky
Vzdelávanie a osobný rozvoj, možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny

Ďakujeme všetkým uchádzačov za ich záujem, kontaktovať budeme tých, ktorí zodpovedajú požadovanému profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu a zodpovednú osobu – kolegyňu alebo kolegu, ktorá sa aktívne zaujíma o kvalitné vína a gourmet produkty.

Ak Ťa baví gastro, chceš pracovať v peknom prostredí, ponúkať tie najlepšie produkty a mať radosť z Tvojich služieb, tak potom CORK WINE BAR je miesto pre Tvoj rast a uplatnenie.

Medzi Tvoje silné stránky musí patriť:
Chuť pracovať
Dobrá nálada
Komunikatívnosť
Zmysel pre detail a zodpovednosť

CORK WINE BAR je unikátne miesto s ponukou prémiových vín, destilátov a gourmet produktov z celého sveta.
ID: 4776627  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac