Čašník-barman/vyčapník v pivární

Corgoň Club 2003 - Marián Volek

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
plat 4,2€ / hod. BRUTTO + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca za barom v pivární , obsluha zákazníkov a účtovanie.
Náplňou práce je príprava a výdaj nápojov, čapovanie piva, obsluha zákazníkov, údržba baru, starostlivosť o čistotu a celkový chod baru.
-dodržiavanie hygieny, štandardov a noriem
- komplexná starostlivosť o zákazníka - objednávanie, obsluha hostí a práca s hotovosťou
-prinášanie pridanej hodnoty pre zákazníka v podobe úsmevu

Corgoň Club sa nachádza v Nitre/Klokočina,v budove obchodného centra Sandokan.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-chuť pracovať
-komunikatívnosť
-pozitívny prístup k práci
-schopnosť pracovať pod stresom
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-príjemné vystupovanie

Corgoň Club je bar/piváreň s dlhoročnou tradíciou,príjemným prostredím a schopnosťou napredovať.Vopred ďakujeme každému kandidátovi za prejavený záujem.
ID: 3762996  Dátum zverejnenia: 14.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat 4,2€ / hod. BRUTTO + stravné lístky